hangi şirketin mazotu daha iyi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sadan45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: hangi şirketin mazotu daha iyi?

Bende po dan aliyorum hep arac 25000 e geldi daha dpf cikmadi arkadasin dwdigi gibi shelldwn bazen aliyorum araba can cekisiyo

BP VE OPET rakipsiz. PO yuda OMV alınca düzelme var..önceden neydi o yaa.

arkadaşlar meslegimiz geregi petrol şirketlerinin ürünlerini teste tabi tutuyoruz her acıdan ve mozota shell tercih ediyoruz benzinden cok fazla birşey değişmiyor shell opet poaş aynı düzeyde saygıar(meslegim:motoryat Superyacht PERI YACHTS 41T tri-decks for sale.

araştırmalarıma göre total excellium daha iyi diolar.şuan opetten alıorm bide ondan doldurup denemekte fayda var

önce opet ten alıyordum yaklaşık 7 aydır kuzenimin petrolü petline dan alıyorum. petrolofisi yakıtlarını satıyorlar. aracım boğulmuyor ve daha fazla km yapıyorum. dpf temizliğini ise dün yaptı şimdiye kadar yapmamıştı...

Total Exellium tek geçiyorum..

Opet  daha iii gibi geliyor benim araca

hep opetten alıyordum... anlık yakıt yükselmeleri oluyordu.. sanırım kendi kendine dpf temizliği yapıyordu(uyarı ışığı yakmadan).. rolantide beklerken 3-4 günde bir anlık yakıt 1.8-2.0 oluyordu.. sonra shell den aldım...şu an 3. depom. hiç yakıt yükselmesi olmadı...

Total kesinlikle çoook fark ettiriyor. Sessiz ve çekişi fark ediyor. Ama Total'in kendi istasyonlarındaki mazot diğer Totallerdekinden iyi sanırım. Halkalıdan aşağı inerken bir istasyon var Total Türkiyenin kendi istasyonu. Oradan alınca araçta motor sesi duyulmaz oluyor. Geçen izmirden gelirken aldım o kadar iyi olmadığını hisettim.

son olarak starcıty nın yanındaki totalden aldım kredi kartına  %5 kampanya olduğu için..evimin yakınıda bp var özel değil bp aş ye ait fakat karar veremiyorum opet ataköyde güzel diyorlar yanından gecerkende görüyorum hep çok kalabalık istanbuldaki arkadaşların tavsiye edeceği uzun km. yaptıran ve sorunsuz bir istasyon varmı..benzinde

Geri