Hangisi? DELL, CASPER

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kaderaniz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
400 lira fazlalık için 1 ay beklemem lazım. 1 ay sonra ise yeni bir ürün çıkacak. O da bundan 400 lira pahalı olacak. Ben biraz daha sıkacağım. :)

Paradoks oldu resmen... :)

Neyse düşünmeye devam.

:)

Dell ile karşılaştırdım. Dell'den farklı olarak 320 GB harddisk, 512 MB ekran kartı, 2 GBlik RAM ve işletim sistemi dışında bir artısı yok. Geri kalan özellikler aynı. Arada da 400 küsür lira var. :)

Çıkamadım işin içinden... :confused:
Dizüstü bilgisayara İzmir dışına çıktığımız zamanlarda ihtiyaç duyuyorduk. Eşim okulunda cat programı kullandığı için ona ekran kartı sorun çıkarmayan bir dizüstü bilgisayar tavsiye etmişler. Ben de ekran kartı 512 MB olan bir HP (o zamanlar kampanyası vardı) almaya gitmiştim, kampanya nedeniyle ellerinde HP kalmayınca Packardbell'i tavsiye ettiler. Packardbell'in ekran kartı 1GB olması, ayrıca kampanyaya dahil olduğu için 300 TL daha hesaplı olunca da aldım. Alalı 6 aydan fazla oldu, şimdilik sorun yok.

1)Toshiba,
2)Toshiba,
3)Toshiba,
4)Toshiba, :)

Dell in üstüne makine tanımam, tecrübeyle sabittir.
Laptopu kullanan bilir, bu zamana kadar 7-8 laptop değiştirmiş biri olarak illaki de DELL alın derim.

Laptop senin istediğin şeyleri en fazla 1 yıl karşılar ben senin yerinde olsam sağlam bir masa üstü alırım , yetersiz kaldığında değiştiririm olur biter.

Masaüstü olmaz. Okula götürmek için alıyorum biraz da...

Dün rezil rüsva oldum. Akıllı sınıf dediğimiz projektörlü sınıfta 5 dakikalık bir videoyu izletemedim çocuklara. Bir dersim heba oldu. Böylelikle en azından sınıfta sıkıntı çekmeden istediğim gibi eğitim verebilirim.

toshiba iyi hoşta o paraya toshibanın atariden bozma aleti alınır. fiyat/performans olarak toshibayı ilk 5 e almam, son yıllarda hp de aynı şekilde gidiyor.

Geri