herkesın cevabını beklıyorum...

tarihin eski kuralı kaçan kovalanır...ama sen kovalama artık...karakterinide değiştirme zamanı bence, kızlar etrafında pervane gibi dolaşan erkelerden sıkılırlar çok değer verdiğini belli eder karşındakine hissettirirsen hatta sıkarsan senin gibi malesef sonuç hüsran olur..onun için biraz daha ağır abi modunda takıl...ağır yap yani...bundan sonraki ilişkilerinde başarılı olacaksın göreceksin sende...bu ilişkiye gelince artık bitmiş daha ne kızlarla tanışacaksın hiç kafanı yorma bence..

saolsın üstad ya ıste ınsan sevmeye gorsun bıde derler erkekler duygusuz hadı ordan ya asıl kızlar duygusuz cabuk unutuyo gecıyo yanı...

rektefe yemis bir motor dusun, hic sifir bir araca benzer mi, benzemez.

insan duygalari da boyledir, bir kere kirildimi, bir daha iyi gozukse bile her zaman bir burukluk olur ve hic bir sey eskisi gibi olmaz.

yok biz onlardan daha duygusalız..ama göstermememiz gerekir...onlara gösterirsende böyle oluyor işte sen yaşamışsın zaten....daha fazla bişey yazmaya gerek yok çok kısa özetledim zaten yukarıda ..her geçen gün acın biraz daha hafifler...kısa süreli ilişkiler kur bi süre..çok geçmiş olsun

doru dıosunda kısa surelı ılıskıdede kızın ahını almak var aşık olur bısey olur cok derın mevzu bunlar cıdden ya bılmıyorum kol kırılır yen ıcınde kalır haklısınız en gusel ılacta zaman buna ama oda gecmek bılmıyo ıste ya hayırlısını dılıyorum ALLAH ımdan yanı

duygusal olduğun için hala neleri düşünüyorsun...çok ince düşünme karşındaki düşünmedikten sonra..bunlar çok ince mevzular detaya girmeyelim ..zaman en iyi ilaç galiba senin için

usta nasıl hemn anladın duygusal oldugumu:)ya elbet kı kısmetım olan kısı cıkıcak karsıma zamn gostercek onuda benım yapmam gereken dayanmak sadece ya unutmak

unutmazsın sadece aklına geldiğinde için cızz etmemeye başlar :)
Şimdi artık sendee herkez gibisin diye şarkı söyler yeni denizlere yelken açarsın yaş daha 21 sende ohooohooo daha dur bakalım neler neler yaşayacaksın arkanı dönüp bunlere baktığında sadece gülümsersin

ben onu bunu be bilmem sildim mi tam silerim sevdim mi tam severim......
+100000
eski kız arkadaşımın isteği üzere ayrıldık aradan 2-3 sene gecti gecen beni bir kızla görmüş deli olmuş beni arıyo tekrar birleşelim diye bende nayır nolamaz dedim sildiğim insanı tamamen silerim hiç afftemem

Geri