herkesın cevabını beklıyorum...

sevgimden ilgimden sıkılan bir insanla beraber olmam diyelimki beraberim bu yüzden benden kaçarsa uzaklaşırsada birdaha ne geri dönerim nede onu isterim..

sevgimden ilgimden sıkılan bir insanla beraber olmam diyelimki beraberim bu yüzden benden kaçarsa uzaklaşırsada birdaha ne geri dönerim nede onu isterim..

abi sevginden ilginden sıkılmak değil nası desem me her adımına karışmak diyelim çok bunaltmak çok sıkmak bazı sorunları abartmak gibi :(:(:(

sercan evet aynen senn dedıgın gıbı herseyıne karısmak devamlı haber beklemek flean bole sacma sapan setylerden tartısma cıkarmak flean ılk zamanlar katlanılıyor ama zamnla katlanamıyor ıste bızde bunu gormuyoruz ya o kız takma meselesı sakasına dedım zaten ınsan bırını severken dıerı olmuyo ya ıstemıyosun bole bılmıyorum cıdden ne yapmam gerekır ne lazım sabırsız olmak ta ıstemıorum sabırsızlık yapıp dahada kaybetmek ama bılmıyorum ıste ya

Seven insan herşeye katlanır benim fikrimce. Ayrılığın 2 sebebi vardır benim gözümde ya aldatırsın veya o aldatır ayrılık olur veyahut buna benzer büyük bir yanlış olur ayrılık olur. Bunun dışındaki ayrılıklar bahaneden ötürüdür. Sözlerim yanlış anlaşılmasın kendi fikrimi düşüncelerimi söyledim. Bu arada geriye dönmekte deyimi yerindeyse kitabımda yoktur çünkü geriye döndüğünüz an onun kurallarını kabul etmiş demeksiniz ve bi süre sonra siz bıkarsınız zaten bu sefer onun herşeyi yönetmesinden

eğer ayrılmıssa bunun sebebi emin ol senin o kadar sıkmandan değildir ne kadar çok sevsende tekrar birleşsenizde bu iş daha iyi yürümez ve bir sonraki ayrılmalarda daha çok kafaya takacaksın kendini daha çok harap edeceksin. zaten ayrılmıssınız bu da bu ilişkinin yürümeyeceği anlamına gelir fazla zorlamanında anlamı yok ki o senden ayrılmıs.
en güzeli YOL ver GİTSİN

Seven insan çok ilgiden çok sevgiden çok üstüne düşmeden ayrılmaz. Başka şeyler vardır arkasında. Eğer zaten başka şeylerden ötürü senden ayrılıpta sana böle saçma bahaneler uyduruosa. Öle insanla hiç işin olmasın daha iyi.

Benimde 3 senelik bir ilişkim vardı. 4. sene bir öyle bir böyle saçma sapan şeylere bahaneler uydurup triplere girmeye başladı. En sonunda bitirdim. Şu anda bitirdiğim içinde çok mutluyum.

karsı tarafsa ayrılan bu konuyu kilitle keyfine bak kardesim senden önemli hiçbirsey olamaz

her iliskide ayril baris olcak . eger ayrilmiosaniz bi sorun var demekdir.. sizi sewio numarasi yapip sewmiodur..

mavi Denizlerde yuzulur
okyanusda yunuslarla yarisilir
bunlar askin cilveleri
40 kez kusup barisilir...

onu gozunden bile sakındığını onu cok sevdiğini farkedemeyip bundan sıkılıyosa hiç zorlama bence

Geri