herkesın cevabını beklıyorum...

arkadaslar kızlar cıdden pısıkopat ben anladım bunu ya ıltıfat deıl kotuledıkce sana gelıo ne hıkmetse ustune dusme deıl kactıkca gleıyo sana ben suna karar verdım zaman....... ıster gelır ıster gelmez kendımı uzemıcem bu yaşada bı daha gelmıcem

biten bişeyin üstüne çok düşme yeni arayışlara geç ben fazla anlamam bu işlerden birde güzin ablaya danış derim

aşk acısı nedir çok iyii bilirim ama işte aklınızda bitse bile an geliyo en mutlu anınızda bile aklınıza geiyoo mutlusunuz bi kelimeden bi şey çıkarıp onu düşünüyosunuz zorr bi durum ayrılmak kolay ama unutmak çok zorr ama onsuzda hayat dewam ediyo bunun farkına geçde olsa wardım artık tek düşüncem oğlum opel astra :) biz beraber mutluyuz bazen efkarlanınca manzaraya karşı iki tek atıyoruz geliyoruz ahh ahh oğlumun dili olsada konussa :( :(

ne güzel yaaa özlemişim...18 yaşındada aynı senin gibi düşünüyordum..benzer şeyler yaşadım..yemek yemedim
şimdi herşey daha farklı

yas 18 olsa takmam bnde ne bıleyım ınsanın yası ılerledıkce agır sevıyo o yaslarda laylay lom oluo sımdı ıse agır gelıyo herseyı zamana bıraktım zamanla unutcam artık... sercan arkdsımında dedıgı gıbı ne hıkmetse hıc kotu bı an glemıyor ınsanın aklına hepıyı anlarınmutlu anların gelıyo buda bı şeytan dürtmesı olsa gerek:)

Geri