herkesın cevabını beklıyorum...

ben yapmam askımdan ölsemde kudursamda hic bi zaman dönmedim geriye

abi aynı sorun bende de wardı seni çok iyi anlıyorum çok üstüne düşüyodum aynen bunaldı we bi süre sonra ayrıldık aradan 3 hafta gibi süre geçti tekrar barıştık sorunlarımızı çözdük derken tekrar ayrıldık ama ayrılma sebebi bu sefer aileydi :(:(
ama dene derim sansını aşılamayacak sorunlar deil bence eğer ben aştıysam herkes bu sorunları çözebilir....

eed sende haklısın grurluyum cok sey kaybettim ama genede yenemedim su grurumu ama bazende cok ise yario :D

ya askta gurur yaptıgında ıyıce cıkmaza gırıyosun aslında bnm kızın ınadı bole ettı ya zaten bn deısmeye baslamıstım kendını ınandıramadı buna sen deısmezzsın dıe tuturdu bole oldu ıste ya ınsana koyan bole bu kadar bırbırını severken kı bnm hayatımda ıolk kez cıddı bısıler dusundugum bı ınsandı bu kısı bole severken o mektuplar o ask sozlerı derken 2 yabancı olmak ya bı na elıme alıorum telefonu msj cekıyım arıyım dıorum ama sonra dıorum ya o dusunuyormu kı acaba dusunse o arar aramıorum o zaman o ıstegım gecıyo ıcımde bılmıoyrum zaman gostercek herseyı dıorum ya belkı dayanamıcak o arıcak belkı ben arıcam ya bole bı umutla yasamak ınsanı olduruyo zaten hanı o umududa sondremıoyorsun kız demıo sana senı sevmıyorum dıe sevıyorum dıo ama bole oluo kı bn bunada ınanamıorum seven ınsan her turlu bahaneyı her engelı aşar bence ya bılmıyorum....

usta senn ıs guselmıs yanlıs senı gorunce kıskanmıs ya:) bnde takayım arkdslardan koluma olmadı geceyım onunden kıskanır doner belkı:))))

ya askta gurur yaptıgında ıyıce cıkmaza gırıyosun aslında bnm kızın ınadı bole ettı ya zaten bn deısmeye baslamıstım kendını ınandıramadı buna sen deısmezzsın dıe tuturdu bole oldu ıste ya ınsana koyan bole bu kadar bırbırını severken kı bnm hayatımda ıolk kez cıddı bısıler dusundugum bı ınsandı bu kısı bole severken o mektuplar o ask sozlerı derken 2 yabancı olmak ya bı na elıme alıorum telefonu msj cekıyım arıyım dıorum ama sonra dıorum ya o dusunuyormu kı acaba dusunse o arar aramıorum o zaman o ıstegım gecıyo ıcımde bılmıoyrum zaman gostercek herseyı dıorum ya belkı dayanamıcak o arıcak belkı ben arıcam ya bole bı umutla yasamak ınsanı olduruyo zaten hanı o umududa sondremıoyorsun kız demıo sana senı sevmıyorum dıe sevıyorum dıo ama bole oluo kı bn bunada ınanamıorum seven ınsan her turlu bahaneyı her engelı aşar bence ya bılmıyorum....

usta senn ıs guselmıs yanlıs senı gorunce kıskanmıs ya:) bnde takayım arkdslardan koluma olmadı geceyım onunden kıskanır doner belkı:))))

abi bende senin gibi düşünüyodum her gece arar umudu ile beklemek nasıl bir duygudur bilirim biz ayrıldık ayrılmasına severek ayrılmak zorunda kaldık ailesi yüzünden dedim seven insan ne olursa olsun arar dedim aramadı okulunun önünden koluma taktım kızı geçtim arkadaşlarından duydum hüngür hüngür ağlamış sonra yaptığıma bin pişman oldum ki sevdiğim insanı nasıl üzdüm ben bunu nasıl yaptım die öle pişman oldum kiii :(:(:(

abi sonuçta sevdiğin insan yapma derim ben yaptım pişman oldum :(:(:(

Geri