hondacılar opelden bahsediyor

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimdearkadsım da honda var 1.6 ies en fuluymus en iyisi buymus arabaya otrdum ki ne yol bilgisayarı ne güvenlik hiç bişe yok adamlar barii abs yaparlaardı o bile yok övüne övüne vectra cd m vardı dedim bizimkide en fulu dedim :):)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Honda araba mı be. Bir tek S2000 iş yapar gibi,bir de TypeR gidiyor sadece..Ama vur bakalım aynı hızda ne oluyor görelim. İkiye bölünmüş Civic vardı gazetede bir ara,bir araç ikiye bölünür mü yav.

Bir kazada da 4'e bölünmüştü.

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
accident-civic-1.jpg

accident-civic-2.jpg

large_DEXTER_CRASH_121107.jpg

Bakın görün Japon harikası :D

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel kalitesiyle honda arasında ciddi farklar olduunu düşünüyorm iki hafta önce iki markanın galerilerini de gezme şansım olmuştu honda ve yeni astra yı inceledim gerçekten astra çok daha kaliteli ben en çok far açma tuşları kapı kolları gibi önemsiz gözüken yerlere bakarım onlar dahi çok farklı. ona keza insignia ve accord ikisi aynı sınıf araçlar bi insignia nın içine oturdum bir de accordun dağlar var arada dağlar...

hondanın sağlamlığı söz konusu söyliceim biraz alakasız ama geçen bmw bayisinde 3.20d bakıyoruz sağlamlık söz konusu satış yetkilisinin yaklaşımı çok hoşuma gitti ben dedim ki biz s60 a da baktık yakıt tüketimi dışında çok güzell bir araç ve üstün derecede sağlam bmw de en azndan volvo kadar güven verir mi? Satış yetkilisi de volvo bir duvara çarpar duvarı deler geçer içindekine bişey olmaz bmw duvara çarpar dağılır fakat yine içindekilere bişey olmaz cevabı aldım çok hoşuma gitmişti satıcının yaklaşımı rakip firmayı kötülememesi çok güzel geldi bana

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeli tek ben yerden yere vurabilirim hangi hondacının haddine opeli eleştirmek :D :D

ben hondayı eleştirmek için dil bile yormam dilime parmaklarıma yazık :D
opeli bmw yi mercedesi bile eleştiririm ama kaliteli araçlar her zaman eleştirilmeyi hak ederki dahada kusursuz kaliteli bir hale gelsin ..

honda accordu dışında adam gibi arabası yok kağıt gibi kaporta tamamen teknoloji destekli bir araba ama hiç bir işi tam yapamayan bir araba konformu yarım yamalak donanım mı yarım yamalak performansmı yarım yamalak parça kalitesi mi yarım yamalak yani kısaca yarım yamalak bir araba

bir arabada donanım olmaz ama tam konfor olur ok derim yada tam performans olur tamam derim yada çok çok kaliteli bir araçdır parçası işçiliği tabiri caizse tank gibidir ama içi boşdur onada ok derim ama bir araba bir yada bir kaç konuda tam olmalı her konuda yarım bir şeyler yapıp yarım yamalak olucağına bir iki mevzuda tam uzman olmalı...

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisininde birbirine göre kötü tarafları var sonuçta sıradan marka ikiside ama hondanın s2000i güzel ona laf ettirmem bir s2000 sahibi olarak:D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisininde birbirine göre kötü tarafları var sonuçta sıradan marka ikiside ama hondanın s2000i güzel ona laf ettirmem bir s2000 sahibi olarak:D

s2000 de öyle ahım şahım bir araba değil arkası boyalı olmayan kazasız s2000 çok az vardır hepsinin arkası dans ediyor viraj çıkışında :D orjinal difransiyeli bitirmeyende yok masraflı araç :D zaten üretimdende kaldırdı honda :D

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s2000 tartismasiz atmo olarak fabrika cikisi litre basina 120 HP cikaran tek aractir.. bu ferrari f 430 da bile yok..
gercek karbon kapisina kadar modifiye parcaları var s2000 in, opel bu yonden eksik..

saglamlık konusunda bencede opel daha iyi... yalnız cogu kisinin unuttugu bir honda var... ferrarı avcısı nsx r...