hondacılar opelden bahsediyor

Bu konuda bundan sonra kendimize yakışanı yapalım.
Opel yada Honda yada bla bla... önemli olan kullananların kalitesi.
istediklerini yazsınlar, bize ne galeyana gelmeyin.
FB GS konusuna dönmesin sizden ricam.
biz tercihimizden memnun olduğumuza göre sorun yok sanırım.

marka fanatizmi yapmayalım. en iyi otomobil Mercedesdir okadar uzatmaya gerek yok :D:D:D

Cebinde anahtarını taşıdığıgın , otomobildir..;)
hüseyinin tarifine bir ek yapayım anahtarı cebinde ve deposu dolu olandır:D:D:D honda-opel konusuna gelince hem honda civic aracımız var hemde astra ikisinin de birbirine göre üstün tarafları var... hiç biri diğerine göre daha iyi değil.... ben deki astra 1.4twinport honda 1.6vtec performans açısından honda... bi de garip gelebilir ama kapıları kapatınca çıkan sesi seviyorum honda da astrada kapı kapayınca gelen ses açıkçası pek hoşuma gitmiyor:D görünüm olarak zevk ve renk meselesi kişiden kişiye değişir ama ben g kasa astramın tipini daha çok seviyorum... trafikte ise hondayla herkese kafa tutmaktan çekinmiyorum çoğu zamanda pişman etmiyor astra öle değil ama bunda 1.4 olmasının etkisi büyüktür 1.6twinport kullanmadım...(1.6twinport sahibi arkadaşlar bu zevki yaşamama vesile olmak isterlerse de yok demem yani... :D:D:D:D ) yol tutuşuna gelince illede ölümüne astra g... honda o konuda afedersiniz ...k yemiş.... honda fazla zorlayınca arkadan bırakıyor astra da Allah'ıma şükürler olsun daha öle bir şey yaşamadım...(motor dayanıklılığı ve sorunsuzluğu konusunda yorum yapamicam çünkü 2 aracımda henüz çok düşük km de honda 60000 asta 45000km de )

:D
hüseyinin tarifine bir ek yapayım anahtarı cebinde ve deposu dolu olandır:D:D:D honda-opel konusuna gelince hem honda civic aracımız var hemde astra ikisinin de birbirine göre üstün tarafları var... hiç biri diğerine göre daha iyi değil.... ben deki astra 1.4twinport honda 1.6vtec performans açısından honda... bi de garip gelebilir ama kapıları kapatınca çıkan sesi seviyorum honda da astrada kapı kapayınca gelen ses açıkçası pek hoşuma gitmiyor:D görünüm olarak zevk ve renk meselesi kişiden kişiye değişir ama ben g kasa astramın tipini daha çok seviyorum... trafikte ise hondayla herkese kafa tutmaktan çekinmiyorum çoğu zamanda pişman etmiyor astra öle değil ama bunda 1.4 olmasının etkisi büyüktür 1.6twinport kullanmadım...(1.6twinport sahibi arkadaşlar bu zevki yaşamama vesile olmak isterlerse de yok demem yani... :D:D:D:D ) yol tutuşuna gelince illede ölümüne astra g... honda o konuda afedersiniz ...k yemiş.... honda fazla zorlayınca arkadan bırakıyor astra da Allah'ıma şükürler olsun daha öle bir şey yaşamadım...(motor dayanıklılığı ve sorunsuzluğu konusunda yorum yapamicam çünkü 2 aracımda henüz çok düşük km de honda 60000 asta 45000km de )
kanka bu bir gercek standart hondanın motoru bizim astra g ye koy sorun kalkar ofof :D:D
yeni kasa hondanın kasası dış tasarımı ıc tasarımı berbat otesi motoru hariç:D:D
bwe bwe :D:D

ben onu bunu bilmem benim arabam en kaliteli olanı bugatti veryon (ASTRA F im benim pashacklı'm benim :D:) )

2008 civic şöyle bir baktım, genel izlenimlerim;
1- iç mekan plastiği sert
2- kasa genel olarak spor dursada ön camın gereğinden fazla açılı şekilde uzatılarak iniş yapması, arabanın önünün çok kısa görünmesine neden olmuş
3- iç mekan detayları kullanışlılıktan uzak

yukarda bahsettiklerimin yanında, arkadaşın yanında birkaç km gittim, alman arabalarındaki tokluk, ağırlık olmadığında güvenlik konusunda kendimi emniyette hissetmedim.

hayatımda japon arabasına bineceğimi zannetmiyorum(ilerde hibrid almazsam:)

Geri