i phone 4s

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bluetooth'dan müzik gönderilemeyen telefonu almam daha bir kere aldık pişman olduk bir daha tövbe :)

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Ayyyyfonu alacan, birde bu islerden anlayan birini bulup ayyyfona androidi yukletecen..... Offfff..... Tadindan yenmez ))))

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galaxy s 2 yı alana kadar iphone benım ıcın vazgecılmezdı.ama sımdı sadece bır telefon.kımseyı kızdırmak gıbı bır nıyetım yok.ıphone ve galaxy s 2 kullanmıs bırı olarak soyluyorum.yerınızde olsam galaxy s e bır bakarım

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2500 telefona alo demek için vereceğime arabamı sıfırıyla değiştiririm :D

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
galaxy s 2 yı alana kadar iphone benım ıcın vazgecılmezdı.ama sımdı sadece bır telefon.kımseyı kızdırmak gıbı bır nıyetım yok.ıphone ve galaxy s 2 kullanmıs bırı olarak soyluyorum.yerınızde olsam galaxy s e bır bakarım

Bendede su an SG2 var ama ah birde cizilme problemi olmasa.....

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turkcell - Vodafone - Avea gibi kurumlardan peşin dışında almazsanız (taksitli) çok yüksek meblaya maloluyor. Ben 2 hafta önce 1400 liraya getirttim yurtdışından 16gb 4s'i. Eğer alacaksanız ekranının sarılık oranına dikkat edin. Bazı parti 4s'ler üretim sırasında oluşan bir hatayla ekranları diğer iphone'lara göre daha sarı oluyor. Arkadaşım ve benim 4s'leri yanyana koyduğumuzda benimki bariz daha beyaz kalıyor. Siri mucizesi de pek ahım şahım birşey değil. Türkçe anlamıyor kesinlikle zaten, orası tartışmasız. Ancak rehberde bi kaç kişinin ismini ingilizce olarak değiştirdim. Ör: David gibi. O zaman anlıyor, baya güzel bir olay.

Sarılık olayını şöyle özetleyelim Giray. Apple, dokunmatik panel ve lcd paneli yapıştırmak için bir sıvı kullanmış. Ancak stoklar hızlı tükenince bazı cihazlarda bu sıvı kurumadan satılmaya başlanmış. 1 . sebebi bu ve o sarılık zamanla geçiyor.
2. sebebi ise; Apple'ın 2 farklı üreticinin lcd panellerini kullanıyor olması. Dolayısıyla bazı cihazları yan yana getirdiğiniz de birinin bariz sarı olduğunu görebilirsiniz. Mesela benim 3G'nin ekranı beyaz, arkadaşın 3Gs bariz sarı renk :)

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzerıne cok şık kılıflar alabılırsın, ekran ıcın de hıc bellı bıle olmayan jelatınler var.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iphone 4 benim gibi her an bütün sosyal platformlarda gezinen bir sürü uygulama kullanan birine fazlasıyla yetiyorsa 4s gayet yeterli olur bence.