iki ışık arasını hangisi ilk alır :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bugraGT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangisi alır?

• Kullanılan toplam oy
    89

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans olarak bi degerlendirmenize sunuyorum geniş bi yolda inişli çıkışlı rampalar iki ışık arası yaklaşık 3km diyelim

(sonucu tahmin edin denendi boş bi yolda)

ya yanlslıka acık anket acmısım ben oy kullanamıyorum sonuc belli olur diye neyse artık amacı dısına çıktı :S

benim paylaşmak istedigim 170 hp lik golf gt nin üst devirlerde gercekten kayıp yasaması

gecenlerde 140 lık astra ve golf karsılastırılmıstı bende o günden beri 170 lik golf arıyordum:)

sonuc cooper ın anında uzaması sonra saga kayması, fx coupe nin bitmeyen takipciliği ,golf gt nin bir süre sonra dikiz aynasında görülmesi

:alkis::alkis:lar gt ye ölese
aslında 4x4 olsa tam süper olur.ön lastiğin sarması yüzünden el frenini kontrol etmişliğim war nie gidemiyoz diye:)
dyno ya filan çıktın mı tekrardan bahsediyordun en son. merak ettim kayıplar düzeldimi?bi durum değerlendirmesi yapmam lazım.ne çekiyosa tonajdan çekiyo bnm araba zayıflamam zor bari kayıpları azaltalım:):)

normal cooper:) s olsa öle kolay vermez yol

güç kayıplarım çözüldü ama dyno ya çıkmadım 143 degeri aldıgımda pervane açıp araca hava vermemişlerdi ayrıca motorda sorun vrdı iticiler yapıldı motor yatagına carpan parca düzeltildi

şimdilik spor tüp ve spor egosz var filtreyle buji yi takıp öle çıkıcam dyno ya ikide bir çıkarsak iişimiz zor 20 ytl - bide lastik çok yanıyo :(

170 lik golf affetmez valla millet o golfle minileri falan yiyor kusra bakma buğra abide senin gt ağır kalır bence

golf gt yüksek devirde iş bitiyo denedik arkdaslar

gercekten anlık uzama mükemmel ,ben devirimi 6000 civrı tutup gidiyorum ee golfte eli mahkum o devirlere çıkcak çıktıgı anda arkama düşüyo gercekten çok ilginc bi durum

kısa mesafe değil iki ışık :)

Geri