iki ışık arasını hangisi ilk alır :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bugraGT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangisi alır?

• Kullanılan toplam oy
    89
zaten kabahat bende videosuz iş yapılırmı :)

teknik veriler üstün golf ün ;) o zman söför devrini ayarlayamadı falan ama ben normal şartlarda tekrar denemeye kararlıyım

4 boy atar diyolar onu merak ettim herhangi bi iddaam yok ayrıca
yalandır inanamıyorum flan demenizde hoş değil ben olan neyse onu söledim size

söför hatası vardır belki
belki benim iddaa ettigim yüksek devirde vectra nın golften üstün oldugur

hondacıların sitede bile vti la golf gt yi karşılaştırmıslar %55 e %45 golf diyolarlar yüksek devirdeki olayı onlarda yaşamıs ama torktan dolayı yapaccak bişeymiz yok diyo hondacılar

gt dsg ise kalkışta gazı çok geç yiyor buğra.sölediklerimi üstüne alınma.a kasa sfi gt çok iyi gidiyor kabul de gt'yi de biliyorum.bence sürücülükte bi farklılık wardır....

hayır alınma yok ;)

herkes fikrini paylaşır ve haklı oldugu noktlarda vardır

Helal olsun Buğra yani bahsettiğin araçların hiçbiride küçümsenecek araçlar değil;) ama şunu her zman sölerim iş şöförde biter;) aracı şöför kullanıyo :) sonuçta buğra denenmiş bişey bizde onu kabullenmemiz lazım:) ayrıca GOLF GTler hiçde küçümsenecek araçlar değil beyaz bi GTyle yürüdük aman aman felaket bişey:) :) :) deyme yanarsın pişman olursun gibi yani:)

hondacıların sitede bile vti la golf gt yi karşılaştırmıslar %55 e %45 golf diyolarlar yüksek devirdeki olayı onlarda yaşamıs ama torktan dolayı yapaccak bişeymiz yok diyo hondacılar

güzel bi noktaya değindin:)
golf gt vti gibi bir makinayı (hondacıların sitesinde eger böyle bir oran alıyosa kazanmıştır) geçer diye görüş bildiriliyorsa vectra sfi la karşılaştırmak sacmalık olur
cünkü vti gsi ın dengi bir aractır ve 2 vitesin sonuna kadar devir bantından dolayı gsi ı gecer
ee vecttranın agırlıgı var bide ohoooooooo
cok uzadı bu konu cook:)

FX Coupe 220 bg diye biliyorum arkadaşlar.yanlışım varsa düzeltin.ama dediğim gibiyse FX coupe alır gibime geliyor

güzel bi noktaya değindin:)
golf gt vti gibi bir makinayı (hondacıların sitesinde eger böyle bir oran alıyosa kazanmıştır) geçer diye görüş bildiriliyorsa vectra sfi la karşılaştırmak sacmalık olur
cünkü vti gsi ın dengi bir aractır ve 2 vitesin sonuna kadar devir bantından dolayı gsi ı gecer
ee vecttranın agırlıgı var bide ohoooooooo
cok uzadı bu konu cook:)

samet abi naptın ya youtube açılınca haber verde sana ecotec gt ile vti ın videoyu gönderiyim

birde sfi yı düşün dedigin gibi uzatmayada gerek yok dneenmiş yaşanmıs olayları

eger birgün yine denk gelirse golf gt aynı yada farklı bi sonuc olsun sizi bilgilendiririm

al abicim oku surayı komple
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=5795&highlight=vti+gsi

fanatikligin anlamı yok
saglıklı 2 aracın yürümesinde gercekci yorumları bellidir
gsi sahibi bir kaç arkadaşımızda inkar edilemez gercegi yazıyorlar
1-2 vti 2 den sonra gsi dır
bu bütün dünyada aynı şekilde saglıklı araclarda biten sonuctur
haa ecotech diyosun
biz ne ecotechler gördük bi bilsen;)
videoyu salla gitsin:)

Geri