İnsignia Beklediğiniz gibi mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Insignia yı nasıl buldunuz

• beğenmedim

Oy: 15 10.7%
  • beğendim

Oy: 92 65.7%
  • bekleyip görecez

Oy: 33 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    140
ankarada hangi bayilere gelmiş gidip gören var mı ??

Göze hitap etmede başarı ama teknik yapısı olarak acele etmeye gerek yok. Beklemekte fayda var.

1.6 larda otomatik olmayacakmış diye duydum bu kötü oldu turbosuna koyabilirleridi bence 1.6 180 hp otomatik süper olurdu bence

opel yeni bir şanzıman sistemi üzerinde çalışıyor çift debriyajlı active select 2 , 8 ileri opsiyonunu sunacak olan yeni şanzıman sistemi 150mslere varan hızda vites değiştirebilecek yakın zamanda 1.6sında 8 ileri olmasa bile en az 6 yada 7 ilerisini sunmasına kesin gözüyle bakılıyor o bakımdan şimdi sunmamasının bir nedeni var

Arkadaşlar, Autocar adlı bir derginin kapak sayfasında Insignia için "Kasım'da bayilerde" deniyor.
Pazar günü gördüm. Yolumun üstünde Opal'a şöyle bir baktım ama herhangi bir reklam vs. göremedim. Demekki daha ortada yok. Tam olarak ne zaman gelecek bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

bu arada milliyette okuduğuma göre dizelleri 68 bin ytl den başlıycakmış. insigna yı ancak hayal edebilirim bu rakamlarla:))

Dizeli zaten tamamen hayal bizim için. Ayrıca dizeli pek sevmemde. İnşallah ileride 1.6 115 hp olanını alırız..

İnsigniaya biniyorum düşünün ki bundan sora beni kesecek tek araba (kısmetse insigniadan sonra alacağım)
Mercedes E250 CGI cabrio yada X6 Çünkü insigniadaki donanımları full kullanan biri için o konforu yaşadıktan sonra bunlardan aşağısı adamı kesmez emin olun...

Geri