İnsignia Beklediğiniz gibi mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Insignia yı nasıl buldunuz

• beğenmedim

Oy: 15 10.7%
  • beğendim

Oy: 92 65.7%
  • bekleyip görecez

Oy: 33 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    140
Casus fotoğraflarından beri takip ettiğim bu araçta maalesef kendine has bir çizgi görememenin üzüntüsü içindeyim.Satılırmı derseniz bizim ülkede herşey satılır ama düşük donanım ve YÜKSEK fiatla olur.Akaryakıt ve araba satış fiatları üzerindeki bu vergilerden hiçbir hükümet hele Kemal Abim hiç vazgeçmez.

içimdeki bmw 3 serisinin yerini hiçbirisi tutmaz ama 3 serisinden sonra en cok beğendiğim araba bu insignialar gercekten karıştıracak piyasayı :D gelsede test sürüşlerine başlasak artık herşey belli olsa bekle bekle nereye kadar :D

ozaman manasız karşılaştırmalar içindesin giray neyse off gelsin artık şu insignialar bu hafta sonundan itibaren bayilerdeymiş sanırım :)

haftasonundan itibaren bayilerdemi :D:D bugun duyduğum en güzel haber ama asılsız cıkmaz inş :kop::kop:

ya ben bugun opelden arkadaşlarla konuştum 1 ay içerisinde bayilere gelecekmiş..

bana da ön satışların başladığını ancak bayilere kasım ayında girmesi beklendiği söylendi.. tam bir tarih vermediler ama 15-20 kasım arası bekliyoruz dediler...
talep baya fazlaymış, 2 aylık sıra varmış

aynen umut millet arabayı almış bile ama 2 2,5 ay sıra var bekleyecekler bayileri kasım ayı içerisinde geliyor test sürüşü için araclar ne zaman gelecek tam birşey söyleyemiyorlar ama geldiği ilk gün test sürüşüne cıkacağım kısmetse inş :) bu araba cok değişik birşey ben cok beğendim :D

cok az kaldı cok :D

bence fiyatlar insigna için gayet normal. gerçekten güzel ve kaliteli bir araç. artı sıfır bir araç. ve d segmentinde. şimdi burda sıfır bir mercedes c serisine 60 bin ytl desek herkes çok ucuz diycek. insigna ya 49-50 bin ytl deyince çok deniliyor. araçlara bakıldığında bana göre birbirine yakın donanımlara ve kaliteye sahip. lafın kısası fiyat mercedes için denilseydi çok ucuz, opel için denilince çok pahalı oluyor. bunun sebebi opel in bugüne kadar ürettiği araçların daha çok orta ve alt kesime hitap etmesi. ama insigna bence artık bir bmw, mercedes seviyesine çok yaklaştı. ve bu fiyatlarıda hak ediyor

Geri