İnsignia Beklediğiniz gibi mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Insignia yı nasıl buldunuz

• beğenmedim

Oy: 15 10.7%
  • beğendim

Oy: 92 65.7%
  • bekleyip görecez

Oy: 33 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    140
opelde herkesin zevkine hitap edecek bişeyler var bence arkadaşlar...fean deill

1.6 turbo sport donanım 54bin ytlyle satışa şubat ayında sunulacak 54bin ytlye eksiksiz bir donanım ayrıca d segmenti olması ama e segmenti özellikleri taşıması geliştirilen IDS yani FlexRide ile tek tuş ile spor araba hangi araba bunları aynı anda sunuyor mb ve bmw ve audi dışında opel bunların arasına çoktan girdi bile

peki bu dizelli sanıl olucak 1.9 ben dizel düşünürüm fiyat nasıl olur sizce?

bence fiyatlar insigna için gayet normal. gerçekten güzel ve kaliteli bir araç. artı sıfır bir araç. ve d segmentinde. şimdi burda sıfır bir mercedes c serisine 60 bin ytl desek herkes çok ucuz diycek. insigna ya 49-50 bin ytl deyince çok deniliyor. araçlara bakıldığında bana göre birbirine yakın donanımlara ve kaliteye sahip. lafın kısası fiyat mercedes için denilseydi çok ucuz, opel için denilince çok pahalı oluyor. bunun sebebi opel in bugüne kadar ürettiği araçların daha çok orta ve alt kesime hitap etmesi. ama insigna bence artık bir bmw, mercedes seviyesine çok yaklaştı. ve bu fiyatlarıda hak ediyor
Aynen katılıyorum..

Bence dizelin fiatı 70 civarında olur derim

bugün posta gazetesinde okudum baz model 50 ytl 1.6 turbo 185(bg) 55ytl. 2.0tdı sanırım 60-65 aralığında olucak mış?

navigasyon opsiyonda değeri tam 2000ytl. 1.6 turba navilinin fiyatı 57.000ytl geliyor

2.0tdi mı insignia 3.cü nesil commonrail direkt enjenksiyon sistemini kullanıyor cdti demek istediğiniz heralde

Geri