İzmir'de güvenilir servis arıyorum ACİL.

Alper biz senle karşılaştık mı yoksa. Siyah meriva opc hatırlıyorum ben. Bizde enişteme meriva baktırıyorduk mustafa ustaya. sen geldin yanımıza. O sen misin abi?

evet bendim o, 10 bin bakımına gelmiştim :)
karşılaşmışız haberimiz yok :)
yalnız siz 2-3 kişiydiniz hangisi sendin bilmiyorum fazla kalmadınız :D

almadınız dimi o gümüş gri merivayı? pek iyi değildi durumu..

evet bendim o, 10 bin bakımına gelmiştim :)
karşılaşmışız haberimiz yok :)
yalnız siz 2-3 kişiydiniz hangisi sendin bilmiyorum fazla kalmadınız :D

almadınız dimi o gümüş gri merivayı? pek iyi değildi durumu..

Ben seninle konuşmuştum. ben de yeni meriva aldım diye. Hatta senin arabayı sormuştum. opc olduğunu söyledin. O aracı almadık. Başka bitane bulduk o gün. Lacivert renkte çok temizdi bu. Mustafa Ustadan sınıfı geçtiyse tamamdır zaten.

Ben seninle konuşmuştum. ben de yeni meriva aldım diye. Hatta senin arabayı sormuştum. opc olduğunu söyledin. O aracı almadık. Başka bitane bulduk o gün. Lacivert renkte çok temizdi bu. Mustafa Ustadan sınıfı geçtiyse tamamdır zaten.

şimdi hatırladım, tanıştığımıza memnun oldum :)
iyi yapmışsınız o aracı almamakla sınıfta kalmıştı zaten o gün baya bir kusur saydı Mustafa Usta. bence kilometre de orjinal değildi zaten..

meriva laci hayırlı olsun kazasız belasız..

Bende yine 3. Sanayi sitesinde Kuzucular Özel Opel servisine götürürüm, Ahmet Usta vardır orda adamın duvarda opel akademiden alınmış 35-40 tane sertifikası var... Baya iyi yapıyor işini tavsiye ederim...

Bende yine 3. Sanayi sitesinde Kuzucular Özel Opel servisine götürürüm, Ahmet Usta vardır orda adamın duvarda opel akademiden alınmış 35-40 tane sertifikası var... Baya iyi yapıyor işini tavsiye ederim...

Tanımadığım bir ustamızı karalamak gibi bir niyetim yok, ama ben bu tür şeylere fazla önem vermem.

Tanımadığım bir ustamızı karalamak gibi bir niyetim yok, ama ben bu tür şeylere fazla önem vermem.

haklısınız hocam herkesin kendine göre güvendiği, bildiği, memnun kaldığı ustayı tavsiye etmesi normaldir... ben Afyon'da öğretmenim ancak araba ile ilgili bakım, sorun vs. olduğunda tatillerde gittiğimde oraya baktırtıyorum... Babam'da da 96 Vectra GLS var o da 10 yıldır oraya götürür... yaz öncesi afyonda opel servisine götürdüm afyonda baskı balatan bitmiş 500 TL dediler, izmirde kuzuculara gösterdim yok hocam bişeyi değiştirmene gerek yok dedi, 12 bin km yaptım maşallahı var... Afyondakilere kalsam 500 TL sıkışmıştı...

haklısınız hocam herkesin kendine göre güvendiği, bildiği, memnun kaldığı ustayı tavsiye etmesi normaldir... ben Afyon'da öğretmenim ancak araba ile ilgili bakım, sorun vs. olduğunda tatillerde gittiğimde oraya baktırtıyorum... Babam'da da 96 Vectra GLS var o da 10 yıldır oraya götürür... yaz öncesi afyonda opel servisine götürdüm afyonda baskı balatan bitmiş 500 TL dediler, izmirde kuzuculara gösterdim yok hocam bişeyi değiştirmene gerek yok dedi, 12 bin km yaptım maşallahı var... Afyondakilere kalsam 500 TL sıkışmıştı...
Ben usta için kötü demedim, sadece sertifikalar için yorum yaptım (kırmızı ile de işaretlemiştim). Sertifika/kurs/mesleki toplantı/panel/kongre gibi faaliyetlerde verilen katılım belgelerine fazla güvenmiyorum, bu belgeler maalesef bazen çok kolay verilebiliyor :(.

Aman dİkkat
İzmİr de bİr Özel servİs vardi 3. Sanayİdemİydİ neydİ. Kendİm orada oturmadiĞimdan bİlmİyorum. PaŞa opel mİydİ neydİ. Koca gÖbeklİ bİr ustasi var.İsmİnİ fİlanda hatirlamiyorum. Adama bİr km bakimi yaptirdim adam bana 400 lİra hesap Çikardi. Ne yapiyorsun dedİm adama gÜÇ bela 300 attim nakİt fİŞ kesmİyecek ya beĞenmedİ ama aldi. Girtlagina yapiŞacam herİfİn ne sİnİr olmuŞtum. Ha bakimida kendİ fİlan yapmadi orda ÇiraĞina baktirdi. Ben hİÇ beĞenmedİm. Kesİnlİkle tavsİye etmem.

İYİ GECELER SAYGILAR

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:59 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:57 ----------

TAVSİYE OLARAK UZAK KALMAYACAKSA
Manİsada kahraman opel vardi. Ustasinin İsmİ aklima gelmedİ Şİmdİ. GerÇekten Çok İyİ bİr adam. AdamaliĞini demİyorum esnaf olarak ayni bakimdan benden 140 lİra gİbİ bİr para almiŞti. Gereksİz malzemede kullanmiyor. Kesİnlİkle tavsİye ederİm. YaŞayarak tecrÜbe ettİm. Manİsadakİ ustayida burdan yanİ İnternetten tanimiŞtim. SaĞolsun arkadaŞlar ÖvmÜŞ gerÇekten fİyat-İŞ olarak Çok İyİydİ. ParÇalarida orjİnal. Aklinizda yanliŞ bİrŞey kalmasin. Kİmseyİ Övmek yada yermek deĞİl maksadim İnsan olan ustalara lafimiz yok. Adamin İsmİnİ de buldum İnternetten. Şaban kahraman. Kesİnlİkle tavsİye ederİm bİraz allah korkusu kalmiŞ ustalardan. İyİ geceler arkadaŞlar ayrica saygilar.....

Arkadaşlar,
Karşıyaka Çiğli tarafında bildiginiz iyi bir opel servisi varmı ?

Geri