izmirde tavsiye edebileceğiniz opel servisi varmı?

ergöçenleri burda anlatma tek kelime ile kasaplar ustam ya
racımı hurdaya çevirdiler

vallahi işçilik görmesem inanırdım ergöçenin işçiligi 5 para etmez saglam parçayı bozup eline veriyorlar

aracınızı hangi kasaplıkla nasıl hurdaya çevirdiler biraz bu cümleyi açar mısınız?
bir de hangi parçayı bozup elinize verdiler anlatır mısınız?

çoğu kişi "gerekçeleriyle beraber" ayrıntılı olarak olayları anlatarak sonuçta tavsiye edebilmiş siz ise hiçbir ayrıntı vermeden sadece genel konuşmuşsunuz ayrıntıları çok merak ettim...

valla arkadaslar ata sanıyedı re gocenin işciliğini beyenmısdım ama 2 sanayıde amcasının yerı var er gocnler dıye gecıyor 06 05 2011 de tarıhınde alt takım fıyatı almaya gıottım cook ucuk bı fıyat verdıler bana gore ucuk 70 800 ışçilik dağil bende kendım opel parcası satan yerden fıyat aldım
parcalarda sunlar
ön 2 amartısor
amartısor takozları 2
rot basları 2 adet
rot kolu 2 adet
aks kafaları 2 adet
tabıkıde bunların hepsı gm orjınal parcalar 520 mılyon sadece parcalar komsumuz değiştırcek 100 mılyonda işcilik alcak sızce nasıl

ama genede 3 sanayıdekı er gocenler ısçıklerı ıyı ıyı basıt kalır cokkk guzel ışçiliklerı bundan zıyade yapdıkları ışçiliğin arkasında duryolar zaten banada o lazım usata dedğin yapdığı ısın arkasında durcak gercek ust abudur bıde para canlısı ınsalar değiller ben cook memnunum opel aracım oldukca bu servıse goturrum

Ben Gaziemirde oturmama ragmen Cigli organize Opel Egem Araştırma merkezine gidiyorum.Burnumun dibinde Mercanlar var ama Cigli Egem Araştırma merkezindeki personel daha bilgi ve deneyimli.Komple Ege bolgesine bakıyorlar Denizlide cozume kavusmayan araclar oraya gonderilir.Adı ustunde arastırma merkezi.

Benim Opel Astramı bir kac kere Joker servisine goturdum sorun yasamadım.Zafirami herzaman Arastırma merkezine goturdum.
Inanın fiyatlar cok daha makul ,Ornek verecek olursam zafira cruise control kolu Ozel servis 240 lira fiyat verdi Arastırma merkezinde 130 lira iscilik dahil takıldı.Baska bir ornek Zafira beyin ozel servis 1240 lira fiyat verdi arastırma merkezi 900 lira indrimlen 850 gibi.Ben sadece merak ettigim icin sordum ama fark ortada!!

Secim size ait parca bekleme derdiniz de olmaz.

Ben Gaziemirde oturmama ragmen Cigli organize Opel Egem Araştırma merkezine gidiyorum.Burnumun dibinde Mercanlar var ama Cigli Egem Araştırma merkezindeki personel daha bilgi ve deneyimli.Komple Ege bolgesine bakıyorlar Denizlide cozume kavusmayan araclar oraya gonderilir.Adı ustunde arastırma merkezi.

Benim Opel Astramı bir kac kere Joker servisine goturdum sorun yasamadım.Zafirami herzaman Arastırma merkezine goturdum.
Inanın fiyatlar cok daha makul ,Ornek verecek olursam zafira cruise control kolu Ozel servis 240 lira fiyat verdi Arastırma merkezinde 130 lira iscilik dahil takıldı.Baska bir ornek Zafira beyin ozel servis 1240 lira fiyat verdi arastırma merkezi 900 lira indrimlen 850 gibi.Ben sadece merak ettigim icin sordum ama fark ortada!!

Secim size ait parca bekleme derdiniz de olmaz.
CC için 130 lira iyiymiş..orjinal sıfır parçalar hemde,çıkma yan sanayi parçalarla yaklaşık 100 liraya mal oluyor..izmirde olsam kesin taktırırdım.

CC için 130 lira iyiymiş..orjinal sıfır parçalar hemde,çıkma yan sanayi parçalarla yaklaşık 100 liraya mal oluyor..izmirde olsam kesin taktırırdım.

Denizlide SigmaTurk tavsiye edebilirim.Ben Zafirami ordan aldim hatta astrama komple bakimda yaptilar.

Cruise Control icin bir fiyat alin derim..

bence yetkili servise gitmek bu aralar avantajlı orjinal parça ve %30 indirim ben 2 ay evvel arkas opel karşıyaka yetkili servisine gittim
* termostat değişimi
* 1lt antifiriz
* 4 buji
* 1 hava filtresi
* 3 adet tampon braketi değişimi için 200 tl ödedim

Denizlide SigmaTurk tavsiye edebilirim.Ben Zafirami ordan aldim hatta astrama komple bakimda yaptilar.

Cruise Control icin bir fiyat alin derim..
Denizlide evelden hep sigmatürke giderdim,Cihan beyle kanka olmuştuk gerçekten ilgi alaka güzel.işçilikleri de iyi..ama kalorifer fan motorunun kömürleri bitmiş arızayı tespit edemediler,üstünkör yaptılar fan motoru değişecek dediler memnun kalmadım.Kalorifer çalışmayınca karda kışta çoluk çocuk donduk arabada.kızdım bir daha gitmedim,daha sonra 30 tl ye özel serviste yapıldı zaten..
Yedek parçada indirim varsa yarın bir arayayım sigmatürkü..bakalım ne fiyat verecekler.

Evet bazen servisler bu noktada yetersiz kalabiliyorlar.

Cihan beyi bilirim yardim sever birisi.Ornek Astra icin su fiskiye motoru takildi 1 yil icinde tekrar arizalandi.Ben kendim Alman mali bir fiskiye alip taktim suan icin soru yok astramda.
Yani bazen servisler gozden kacirabiliyor,hepimiz insaniz parcalarda Kul yapisi o yuzden oluyor bu tur seyler.

Yusuf bey araci almamizda yardimci olmustu.Ben Denizliden memnun kaldim Musteri hizmeti guler yuz,Teknik servis

Evet siz bir fiyat alin bakalim ne verecekler!

Arkadaşlar, merhabalar. Öncelikle kendimi tanıtayım. İzmirdeyim, astra classic 3 1.3 ctdi easytronic arabam var. Henüz 11bin km'de. Şu an için herhangi bir sorunum olmamasına rağmen ileride özellikle bu şansıman tipinden gerçekten anlayan saçmalamayan, elinde tech2 gibi aleti edavatı vs vs olan bir usta arıyorum. Biraz konuyu hortlatmak gibi oldu ancak yine de sormak istedim. İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.

Geri