Kapı Kolu Boyama

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BEn aracımın kapı kollarını boyatmak için bi kaçyerden fiyat aldım 100 ila 200 arası dediler sonradan duydum belli bi süre sonra boyalar atma yapıyormuş kalkıyormuş özellikle aynalar daha önceden boyatmış olan ve böyle bi sorunla karşılaşan varmı arkadaşlar çok kararsız kaldım.

Yada Opel'de orjinal beyaz yan çıta ve kapı kolu varmı?

Şimdiden teşekkürler.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ferdi ben 4 ay önce ayna kapaklarını beyaza boyattım(casablanka474),kapı kolları çok kullanıldığı için boyatmadım.Ayna kapaklarını 0 zımparayla silinip plastik astarı sonrası normal astar ve iki kat boya orjinal oldu çıkma ihtimali yok (taş izlerinden belli)vede ustayla muhabetimiz olduğu için senin dediğin rakamın ondabiri tuttu ama ayna kapağının işi daha basit belki ondandır.Fırsat bulursam yan çıtalarıda boyatacam.Kapı kollarını krom düşünüyorum serviste hazır boyalı sanmıyorum sonradan boyarlar onlarda.

Son düzenleme:

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.ferdi kardesim neden kapi kollarini ve citalarini folyo ile kaplamiyorsun?gordumki aracinda beyaz ve beyaz rengi folyo ile kaplamak cok basit.sadece yapacagin reklamciya gidip aracinin renginde folyo almak ve uygun sekilde kesip sac kurutma makinasi yardimi ile yapistirmak.ben oyle yapacagim ama vaktim yok bu aralar yapinca resimlerini koyacagim.

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.ferdi kardesim neden kapi kollarini ve citalarini folyo ile kaplamiyorsun?gordumki aracinda beyaz ve beyaz rengi folyo ile kaplamak cok basit.sadece yapacagin reklamciya gidip aracinin renginde folyo almak ve uygun sekilde kesip sac kurutma makinasi yardimi ile yapistirmak.ben oyle yapacagim ama vaktim yok bu aralar yapinca resimlerini koyacagim.

Peki bu folyoyu nerden bulacağım

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Usta ilgine teşekkür ederim

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ferdi ben 4 ay önce ayna kapaklarını beyaza boyattım(casablanka474),kapı kolları çok kullanıldığı için boyatmadım.Ayna kapaklarını 0 zımparayla silinip plastik astarı sonrası normal astar ve iki kat boya orjinal oldu çıkma ihtimali yok (taş izlerinden belli)vede ustayla muhabetimiz olduğu için senin dediğin rakamın ondabiri tuttu ama ayna kapağının işi daha basit belki ondandır.Fırsat bulursam yan çıtalarıda boyatacam.Kapı kollarını krom düşünüyorum serviste hazır boyalı sanmıyorum sonradan boyarlar onlarda.

Abicim sanada teşekkür ederim.Sağolasın.Peki sadece kapı kolları kalsa çok sırıtırmı acaba

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum folyoyu yazdigim gibi reklamcilarda bulabilirsin.yani tabela yapan reklamcilarda.hem bu folyoyu yaptiktan sonra sokme imkaninda olur.boya yaptirsan '0' numara zimpara ile zimparalaman gerekecek ama folyo yaparsan sadece yuzeyi alkolle temizleyip yapistiracaksin.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem Kaan arkadaşımız uygun bizmn buldugunda yapıcakmıs, Ferdi snde konus Kaan'la, ikinizde istanbuldasınız, bulusun birlikte yapın... hemde ufak bi etkinlik duzenlemis olursunuz...

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapı kollarını folyo ile kaplama etkinliğine bende katılabilirim:)

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem Kaan arkadaşımız uygun bizmn buldugunda yapıcakmıs, Ferdi snde konus Kaan'la, ikinizde istanbuldasınız, bulusun birlikte yapın... hemde ufak bi etkinlik duzenlemis olursunuz...
super olur walla arkadaslar.hem taksileri nasil giydiriyorlar saniyorsunuz.gordugunuz taksilerin bazilari sari boyanmamis sari folyo ile giydirilmistir.bunu bilmiyorsaniz hatirlatmak isterim.