Kapı Kolu Boyama

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
super olur walla arkadaslar.hem taksileri nasil giydiriyorlar saniyorsunuz.gordugunuz taksilerin bazilari sari boyanmamis sari folyo ile giydirilmistir.bunu bilmiyorsaniz hatirlatmak isterim.

Çok doğru söylüyorsun usta Silivridede görmüştüm ben ama folyosu baya bi önce çekilmişti heralde dökülüyordu.:D

Kaan usta o zaman bi gün buluşalım yani bu hafta içi olurmu sana uyar mı çünü 20sinden sonra ben İstanbulda olmayacağım.

johan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu bu kapı folyo işi benim kafama yatmadı değil hani ama bunu fiyatı nedir ne değildir.Hiç bir fikrim yok tahminim 40-50 oda max olur heralde

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu bu kapı folyo işi benim kafama yatmadı değil hani ama bunu fiyatı nedir ne değildir.Hiç bir fikrim yok tahminim 40-50 oda max olur heralde
kesinlikle o kadar max tutar bencede.ya aslinda bende simdi yeni ise basladim nasil olur bilmiyorum sana msn adresimi ozelden yollarim konusuruz ok?

OpeLim44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kendi bilgim yok ama bende folyo yaptırmak istiyordum bi kac yere sordum yaptırma ilerde dokulur dediler en saglamı krom cıta kapı kolu ve aynalar ama biraz tuzlu bu kromlar...:D ben vazgeçtim.

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet kardesim boya degilki bu dokulsun.alt tarafi hammaddesi pvc olan folyo yapiskan.folyo ancak mukavemet ile karsilasirsa yapiskan ozelligini yitridigi yerden kalkar.yoksa kolay kolay bisey olmaz
hem olsa bile nolurki?boya degil ya:D

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptırdım aRACIMA FOLYO YAPTIRDIM AMA COKDA GÜZEL HOŞ OLDU SORUN YOK 2AYDIR KULLANIYORUM FOLYO MANTIKLI 20 YTL PARA VERDİ HEPSİNE

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimsenin işine karışmak gibi olmasın ama ben folyonun zamanla çok kullanıldığı için kapı kollarından çıkabileceğini düşünüyorum ve ilk fırsat bulduğumda bende kapı kollarını folyolayıp üzerinede çıkmasın diye şaffaf filim çekmeyi düşünüyorum.İnşallah olur.