Kar ve Kaza

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan noproblem91
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Kar ve Kaza

Tamkan link' Alıntı:
Aslında dış aksam pek sıkıntı çıkartmaz ama tamirli radyatör ciddi anlamda baş ağrıtabileceği için kesinlikle kararım değiştirilmesinden yana olur kısaca ustanın ellerine sağlık :)
bende aynı şeyi söyledim ustaya  :D

dinojasie link' Alıntı:
sn tamkan a katılıyorum. benim radyatörde kazadan sonra hafif eziklik vardı. bu degişecek mi diye sordugumda usta bu şekilde olursa tamir olur. ama biz biraz yardımcı olursak degişir dedi. ustanın eli biraz ağırmış. arkadaki klima radyatörü de degişti :D
keşke önceden söyleseydiniz tamponun  bağlantı noktasında iç tarafta bir parça çatlamıştı onu alsaydım hatıra kalırdı iyi olurdu:)

yarın sabah ilk işim servisi aramak olacak bakalım neye karar vermişler amortsörlerde skıntı çıkmış mı tamponun son durumu ne öğrenelim :)

noproblem91 link' Alıntı:
keşke önceden söyleseydiniz tamponun  bağlantı noktasında iç tarafta bir parça çatlamıştı onu alsaydım hatıra kalırdı iyi olurdu:)

Sağlık olsun, şayet onarımdan memnun kalmazsanız yani onarımdan sonra tamponda gözle görülür bir sıkıntı olursa mesela yerine oturmama gibi yenisini talep etme hakkınız her zaman var. Autoking genelde güzel işçilik çıkartır o yüzden gönlünüz rahat olsun.  

HaKaN link' Alıntı:
Tc nin karda patiyi kesinlikle önler diye bir işlevi yok galiba
gaza yüklenince deviri kesiyor ama aracı patiye düşmemesi için kar lastiği ve zincir şart oluyor
Tc ye çok güvenmemek lazım
aslında düşündümde kar lastiği yoksa karda TC den bişi beklememek lazım. yapabileceği bişi yokki lastik zemine tutunamadığında mecbur patiye düşcek. Dün golf gördüm düz yolda çırpınıp duruyordu yerde biraz kar vardı.

Tamkan link' Alıntı:
Sağlık olsun, şayet onarımdan memnun kalmazsanız yani onarımdan sonra tamponda gözle görülür bir sıkıntı olursa mesela yerine oturmama gibi yenisini talep etme hakkınız her zaman var. Autoking genelde güzel işçilik çıkartır o yüzden gönlünüz rahat olsun.  
benimde sıkıntım o işte :( en ufak bi eğrilik olsun direkt farkederim kafama takılır. ևıkıntı veya eğrilik olursa hiç içime sinmez gel de anlat servistekilere bu durumu.

benimde sıkıntım o işte :( en ufak bi eğrilik olsun direkt farkederim kafama takılır. Çıkıntı veya eğrilik olursa hiç içime sinmez gel de anlat servistekilere bu durumu.

Bu durumda yapacağınız ilk şey sigorta şirketini arayıp dosya sorumlunuza durumu izah etmek ve tampon değişimi için bastırmak :)

aslında düşündümde kar lastiği yoksa karda TC den bişi beklememek lazım. yapabileceği bişi yokki lastik zemine tutunamadığında mecbur patiye düşcek. Dün golf gördüm düz yolda çırpınıp duruyordu yerde biraz kar vardı.
işte sonuçta yoğun kar varsa tc den fazla şey beklemek yanlış, bahsetmek istediğim nokta bu
hatta bu akşam haberlerde gördüm İstanbul'da Audi bile karlı ama normal yolda sağa sola kayıyor ve gidemiyordu

arac yere tutunamadıktan sonta tc falan boş iş yanı kaar lastıgı sart..

Ben de kar lastiği var arkadaşlar, gene de TC nin bir rolünü göremedim. Karda buzda pek iyi değil Astra J.

Geri