kaza yaptım.. opel ataköyde tanıdık varmı?

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar arkadaşlar.. bugün kaza yaptım..:( ataköyde ışıklarda önümde duran yeni corsaya arkadan çarptım.. arabamı opel ataköye çektirdim..
çamurluk falan değişçek kaput boyancak far kırıldı o işleri falan var.. biraz işi var arabanın..
sizden ricam aramızda opel ataköyde tanıdığı olan varsa bir telefon açsa bizim işlemleri hızlandırsak çok iyi olur.. arabanın en erken 1 hafta önce çıkabileceğini söylediler..:( tanıdık falan varsa belki 1 haftaya çıkartabiliriz arabayı...
yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar iyi akşamlar...

çok geçmiş olsun
sizde bişey yoktur inşallah

yok yok allahtan bizde yok.. zaten çok fazla bişey değil o kadar hızlı vurmadım sayılır.. resimleri eklerim bir ara...;)

cok gecmıs olsun opel atakoyde musterı sorumlusu gokhan bey herkezle ılgılenıyor agır bakımdan da ahmet bey var opel atakoye gıdın verdıgım ısımlerle bı konusun derım yardımcı olcaklardır sıze . tekrar cok gecmıs olsun

cok gecmıs olsun opel atakoyde musterı sorumlusu gokhan bey herkezle ılgılenıyor agır bakımdan da ahmet bey var opel atakoye gıdın verdıgım ısımlerle bı konusun derım yardımcı olcaklardır sıze . tekrar cok gecmıs olsun

sağol arkadaşım... ben gittim arabayı bıraktım servise.. benim demek istediğim aramızda ordaki yetkili birine nazı geçen varsa hani bir telefon açıp arabanın işlemlerini belki biraz öne aldırabilir diye diyorum....;)

gecmıs olsun ıns en kısa zamanda cıkar arac...

nazar değdi galiba arabana.. geçmiş olsun.. cana gelmesin...
malesef opel servisinde işler en az 1 hafta sürer.. benim bi kere 9 gün bi kerede 1 hafta civarı sürmüştü galiba...

gecmis olsun:(

Geri