kaza yaptım.. opel ataköyde tanıdık varmı?

allah herkezi kazadan beladan korusun bu kaskocularıda allaha emanet ediyorum arkadaşım sanada ayrıca geçmiş olsun

Arkadaşım aynı durum benimde başıma geldi.Bugün bende istedim arabadan ve bana da fiat albea verdiler modeli 2009 ama valla opelimin yanına yaklaşamaz.Dediğin gibi tüm bil.leri aldılar benimde canım sıkıldı.Ama ben şöyle yapmayı düşünüyorum aracım çıktıktan sonra ve bankayı arayıp bu kartımı iptal ettirip yenisi ile değiştirmelerini isteyeceğim.En iyi çözüm bu,nolacağı hiç belli olmaz insanoğlu sonuçta.
Bende odak bayrampaşa servisine götürdüm aracı sizin kaput boyanacakmış.Benimkini değiştiriyolar.Yarım saat tel.da konuştum anlattı ayrıntılı ayrıntılı,sonuçta tampon,kaput ve sag far değişiyor.:((
yani ama sistem böyleymiş herkesin kredi kartı bilgilerini alıyorlarmış...
ben aracı teslim ettikten sonra bankayı arayıp son çekim tarihini sorcam bakalım bişey çekmişler mi diye.;)

arkadaşlar aracımı aldım... boyası falan güzel olmuş beğendim ama araca pasta cila yapıldı komple aracın boyası dalga dalga olmuş sanki cila makinasının izi çıkmış gibi.. ne yapmam gerekir şimdi..:(

Geri