Kiş lastiği alacaklara duyurulur!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aduken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yerlilerin hiçbir eksikleri yok. kullanmadan yorum yapmayalım. ben isimli markalar kötü demiyorum. yerliler de aynı kalitede ve fiyatları daha makul. lassa ve petlas kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.
petlas kullandım, michelin kullandım, şu anda good year kullanıyorum. bu üçünü kıyaslarsam eğer michelin gibisi yok arkadaşım

yarın 195/55R16 Michaelin marka lastik alacagım 312 tl (tanesi), 6 ay taksitle
petlas sordum tanesine 220 tl dediler, tekerlere elledim baktım hic gozum tutmadı
Micaelin cok net şekilde farklı bi teker.

Baya yüksek fiyat almışsınız.

petlas sordum tanesine 220 tl dediler, tekerlere elledim baktım hic gozum tutmadı

abi çok pahalı geldi bana ben bugün 4 adet michelin ALPİN A4 185/65/15 ebatında lastiği tanesi 140tl' den 8 taksit olarak aldım daha birkaç saat oldu takalı (üretim tarihi 10. ay 2012)

abi çok pahalı geldi bana ben bugün 4 adet michelin ALPİN A4 185/65/15 ebatında lastiği tanesi 140tl' den 8 taksit olarak aldım daha birkaç saat oldu takalı (üretim tarihi 10. ay 2012)

Sizin aldığınız lastik ile arkadaşın aldığı arasında ebat farkı var, bu fiyatı etkiliyor

205/55R16'yı dün 180TL'den aldım (nokian). 195 yerine tercih edilebilirdi, çok daha popüler bir ebat.

Muhtemelen micheline'ler ROF (Run on Flat) özellikli. Patlasa da giden lastikler. Ondan bu kadar pahalıdır. Ya da hız indeksi çok yüksektir.

Ben khumo aldım iki sene evvel memnunum 205/55/16 4 tanesi 420TL
şimdi bakıyorum fiyatlar uçmuş khumo ise tanesi 140 gördüm sizdeki fiyatlar uçuk yani paraya göre mal ama parası olmayan için fikir vereyim dedim nacizane

Geri