Ladies & Gentleman...Say Hello To My Little Friend :D

Ynt: Ladies & Gentleman...Say Hello To My Little Friend :D

astraowner link' Alıntı:
hayırlı olsun yanlız ne yalan söyliyim fiyatları arasındaki farkı göz önüne almazsak full bir 1.16i yi her türlü tercih ederim gittim bindim inceledim çok güzel olmuş gerçekten nedense gtc ye ısınamadım ben bizim araçlar daha güzel geliyor gtc yi gerçekte inceledim sport tan inip sport a binceksiniz ve dışı dışındaki tek fark performans olacak ve üstüne 18000 tl gibi bir fark verilcek bence etmez o para bu araç
Full ünü fln bilmiyorum ne donanımlar var, marka olarak flnda tabiki BMW, ama sadece Polo ile neredeyse birebir arka görünümü bile beni 1.16 dan soğutmaya yetiyor açıkçası. Benim alacağım model biraz farklı, sanırım birtek bu donanımı sunuyorlar, sport diye geçiyor, ancak  sport ile cosmo karışımı bir araç olmuş GTC. Koltuklar yarı deri, tıpkı cosmodaki gibi,aynı şekilde kapı döşemeleride deri ,yine fabrika çıkışı kapı içi ledler var, direksiyon ise karanlıkta çok dikkat etmedim ama galiba sportun aynısı. Daha detaylı bilgilendirmeyi araca sahip olduğumda yapıcam. En çok dikkatimi çeken ise zaten beğendiğim sportun orta konsoldaki o gümüş gri kısım bunda dehşet olmuş. Renk aynı, fakat ufak bir desen gözüme çarpt çok hoşuma gitti, aracı incelemeye vakit bulamadım, daha çok arka koltuğa oturup kalktım, diz mesafesini fln ölçmek için, gayet tatmin edici, inceleyenler bu dediklerimi zaten biliyordur.

donanım olarak sport ve üstüne hafif farklar var mesela afl gibi ama onun dışında göze çarpan bir fark yok arka koltuk mesafesine bende baktım tatmin edici düzeydi bmw nin arkasına katılıyorum polo ile aynı ama önü ve kalitesi çok iyi özellikle gidişi harika klasik bmw tabiki ama fiyat farkıda var göz ardı etmemek lazım hayırlı olsun tekrar ama böyle performans ağırlıklı bir araç alacak olsam flexride tercih ederdim

markopasa86 link' Alıntı:
İnş kardeş,sende de mi GTC var?

Yok İlk alan aramızda sen olacaksın işallah. İlk GTC araç için güzel bir buluşma yapılmalı. Konvoy seni takip eder.  

astraowner link' Alıntı:
donanım olarak sport ve üstüne hafif farklar var mesela afl gibi ama onun dışında göze çarpan bir fark yok arka koltuk mesafesine bende baktım tatmin edici düzeydi bmw nin arkasına katılıyorum polo ile aynı ama önü ve kalitesi çok iyi özellikle gidişi harika klasik bmw tabiki ama fiyat farkıda var göz ardı etmemek lazım hayırlı olsun tekrar ama böyle performans ağırlıklı bir araç alacak olsam flexride tercih ederdim
Aslında flexride konusunda katılıyorum size ancak biliyorsunuz ki araç bulmak çok zor, hele hele istediğim beyaz rengi kaç bayiye baktıktan sonra ancak Odak ta cosmo olarak buldum, şimdi GTC yi beyaz renk bulmuşken , birde bekleme süresi fln da yokken herhalde o anın heycanıylada kaırmak istemedim :)

vigilante8 link' Alıntı:
Yok İlk alan aramızda sen olacaksın işallah. İlk GTC araç için güzel bir buluşma yapılmalı. Konvoy seni takip eder.  
İnş hele bi alalımda :)

birde öyle 180 deyip 140 satmak olmaz eğer 180 için anlaşıp not düştüyseniz pardon 140lık mış diyemezler aslında içine bindiyseniz dikkatinizi çekmiştir belki devir saatinin içinde yazıyor auto/stop gibi bir yazı var

hayırlı olsun GTC  de star-stop herhalde anahtarsız calıştırma degıldır..
arac dururken otomatık stop edıp debrıyaja basınca calışan sıstemdır gibi tahmin edıyorum..

bulent_tnt link' Alıntı:
hayırlı olsun GTC  de star-stop herhalde anahtarsız calıştırma degıldır..
arac dururken otomatık stop edıp debrıyaja basınca calışan sıstemdır gibi tahmin edıyorum..
aynen öyle

Bende start-stop u hem dediğiniz özellik hemde start-stop tuşuyla açıp kapanan özelliği var diye biliyordum, demekki yanlış biliyormuşum.  045thumbsup

Geri