Ladies & Gentleman...Say Hello To My Little Friend :D

Ynt: Ladies & Gentleman...Say Hello To My Little Friend :D

Teşekkürler arkadaşlar  thnxx

hocam maşallah süper araç çok güzel hayırlı uğurlu olsun  m34444

hayırlı olsun 140lık astra yerine 180lik GTC yerinde bir karar olmuş güle güle kullanın :)

markopasa86 link' Alıntı:
Sağol abi, bu arada anlaştığım fiyatın 60,900 TL olduğunu söyliğimde 1.6 180 hp olma ihtimalinin olmadığını sizde anlayın :D Araç yüzde 99 1.4140 hp start stop  special_Yeah

֖ncelikle  hayırlı olsun  çok güzel bir seçim hem duvarkağıdı yaptım hemde ekran koruyucu.

ևok iyi fiyat dediğinize göre bence 1.6 180 dir yoksa fiyat çok iyi değildir. 62 küsür aracı 60,900 e almak bence normal ama 65900 aracı 60900 e almak çok iyi fiyat anlamına gelirki sizin anlatımınıza uyan da budur. eğer 140 lık ise zaten 2-3 daha indirtmenizi öneririm.

Not:61 lik insignia 56 küsüre alınabiliyor... Opelin astra ve insignia modellerinde 5000 lira aşağısına alınabildiğini hepimiz biliyoruz.

sercan bak benım dedıgıme geldın yıne 180 lık ıyı abı bıde gtc olunca tadından yenmez ayrıca aldıgın fıyat 180 lık ıcın normal gecen cumartesı ankara opıste 180 lık gtc ye 62000 lıralık kampanya fyatı asmıslardı bence senın fıyat gayet normalhayırlı olsun tekrardan bak bu son kararın mı  :D :D  011zaasonra yıne degıstırmee

tonyhawk link' Alıntı:
sercan bak benım dedıgıme geldın yıne 180 lık ıyı abı bıde gtc olunca tadından yenmez ayrıca aldıgın fıyat 180 lık ıcın normal gecen cumartesı ankara opıste 180 lık gtc ye 62000 lıralık kampanya fyatı asmıslardı bence senın fıyat gayet normalhayırlı olsun tekrardan bak bu son kararın mı  :D :D  011zaasonra yıne degıstırmee
Hakikaten öyle oldu, vallahi dün gece 2.30 mu neydi bir türl uyku girmedi gözüme :) Bugün noter işlemlerini felan halledicem, plaka işlemleri vs ne zaman yetişir bilmiyorum hepsi hallolunca alıcam inş.

joseph33 link' Alıntı:
֖ncelikle  hayırlı olsun  çok güzel bir seçim hem duvarkağıdı yaptım hemde ekran koruyucu.

ևok iyi fiyat dediğinize göre bence 1.6 180 dir yoksa fiyat çok iyi değildir. 62 küsür aracı 60,900 e almak bence normal ama 65900 aracı 60900 e almak çok iyi fiyat anlamına gelirki sizin anlatımınıza uyan da budur. eğer 140 lık ise zaten 2-3 daha indirtmenizi öneririm.

Not:61 lik insignia 56 küsüre alınabiliyor... Opelin astra ve insignia modellerinde 5000 lira aşağısına alınabildiğini hepimiz biliyoruz.
Dediğiniz gibi olabilir zaten 180 hp diyince bayan baya bir onaylattım hani 140 değil dimi felan diye çünkü 180 hp bir GTC  için o fiyat bana da makul geldi, bayiye gittiğimde hiç aklımda yoktu GTC, zaten araç hakkında pek araştırma yapmadığımda her halimden belli herhalde :D Ama görünce büyülendim gerçekten. Bu arada insignia edition 1.4 140 için bana en son en iyi 58 küsür fiyat sunuldu, kalsın dedim.

aktaş link' Alıntı:
hayırlı olsun 140lık astra yerine 180lik GTC yerinde bir karar olmuş güle güle kullanın :)
Teşekkürler

Hayırlı olsun kazasız sürüşler akaryakıt problem olmayacaksa GTC için 180hp daha uygun.

Geri