laguna-vectra

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dnanor
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
az önce bi laguna baktım..muhteşemdi..ama vectranın ağır ağbiliği yok aracın üzerinde....donanım olarak vecctradan üstün.ama sağlamlık tartışılır...

otomatikleri sıkıntılı oluyor dikkat et temiz araba al iyice baktırmadan alma

az önce bi laguna baktım..muhteşemdi..ama vectranın ağır ağbiliği yok aracın üzerinde....donanım olarak vecctradan üstün.ama sağlamlık tartışılır...

adnan 1.6 sınıda alabilirsin.gayet iyi bir performansı var.vectra vectradır tabiki lagunadan ayrılır ama lagunayı şiddetle öneriyorum

Laguna alacaksan kesinlikle dizel olmasın , parça sorunu yaşarsın,bende diğer arkadaşlara katılıyorum eğer temizini bulabilirsen laguna al.amcamda çok temiz laguna vardı kullandıktan sonra hayran kalmıştım,ama laguna kalkışta vectra kadar seri değil,youtube'da lagunanın ve vectranın euroncap çarpışma testlerini izledim laguna vectradan sağlam görünüyor testlerde zaten 5 yıldız almış,

laguna 2.0 ise vectrayı çok zorlar.hatta geçerde.laguna 1.6 ise kalkışta geçer sonra vectranın uzayışını izlersiniz:)

vectra3sm.jpg

yorumsuz...:)

güzel mi şimdi bu ???

:D bence de gökalp şaka yapmıştır

şaka diilde bnm aklım mercedes diesellere gitti:) burdaki taksicilerin kullandığı eski dieseller onlar bütün benzinlilere taş çıkarıyo malesef :)

97 model vectra gls sem vardı 6 yıl kullandım,ben arabamı alırken arkadasımda 96 model laguna almıstı oda 6 yıl benım gıbı kullandı.ben arabamı 2001 yılında 10000 dolara almıstım arkadasımda lagunasını 13000 dolara alamıstı.ıkımızde 2008 ocakta sattık arabaları o lagunayı 11.200 verdı full donanımlısıydı bende 13.250 verdım ayrıca 6 yıl boyunca ben sadece agır bakım olarak trıgel degıstırdım arabam 175000 km ıdı laguna ise 13200 km idi arkadasım alt takımdan tut amatısorlere kadar vede motorda bır cok ıslem yaptırdı.bence vectradan sasma ıkıncı elı her zaman artıyor.ama lagunalar oyle degıl.

Geri