laguna-vectra

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dnanor
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kullanım ile doğru orantılı o dediğin.çok vectra gördüm dediğin gibi "çökük"

bayiler ile takas teklifine girdiğimizde(laguna satarken),ilk önce modelini sorarlardı.2002 derdik.yeni kasamı yoksa ilk kasanın sonu olanlardanmı diye sorduklarında yenisinden önceki son kasa 2.0 140 hp laguna RXT dediğimizde,abi o arabadan memnunsan sakın satma o arabalar altın değerinde cevabını alıyorduk.3,5 ay önce bizim laguna ile şu an elimde olan vectrayı amcamla takas ettim.vectra bende şu anda ve çok iyi bakılmış olmasına rağmen sorunlar çıkartıyor ve her türlü sorunsuzluk açısından lagunayı mumla arıyorum resmen kim ne derse desin renonun en baba arabasıdır laguna ve şunuda hatırlatıyım laguna,euroncap çarpışma testleri tarihinde ilk 5 yıldız alan arabadır(2003 yılı).ayrıca dünyanın ilk enjeksiyonlu arabasıdır

bayiler ile takas teklifine girdiğimizde(laguna satarken),ilk önce modelini sorarlardı.2002 derdik.yeni kasamı yoksa ilk kasanın sonu olanlardanmı diye sorduklarında yenisinden önceki son kasa 2.0 140 hp laguna RXT dediğimizde,abi o arabadan memnunsan sakın satma o arabalar altın değerinde cevabını alıyorduk.3,5 ay önce bizim laguna ile şu an elimde olan vectrayı amcamla takas ettim.vectra bende şu anda ve çok iyi bakılmış olmasına rağmen sorunlar çıkartıyor ve her türlü sorunsuzluk açısından lagunayı mumla arıyorum resmen kim ne derse desin renonun en baba arabasıdır laguna ve şunuda hatırlatıyım laguna,euroncap çarpışma testleri tarihinde ilk 5 yıldız alan arabadır(2003 yılı).ayrıca dünyanın ilk enjeksiyonlu arabasıdır

ilk enjeksiyonlu araba citroen ds sanırım...

arkadaşlar lagunadan da vectra dan da vazgeçtim.. lagunaların kmsiz az temizi malesef yok gibi olanlarıda benim bütçemi zorluyor. vectra yada soğudum insanlar 97 modeline bi deri koltuk war diye 16.5-17 istiyorlar saçma fiyatlar var piyasada..

kenanın parça geliyor birden veee film perdesi düşerken arkadan.. :D :D

yinee aklım çoook karıştıı :D

Bugün Vectra ile uzun bir yoldan sonra Laguna'ya bindim, ferahlığı ve rahatlığı gördüm. Vectra'nın yeri bende bambaşkadır ama Laguna güzel bir araba..

vectra tabiki

Geri