Lastik öneriniz.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Berkay BBS güzel görünecek ama sende biliyorsun arabayı yolda tutan lasitkler. Yazın hanım ön lastiğin birini kaldırıma sürtüp yardı, lastikler michelindi ve 1-2 ay sonra kışlıklara geçeceğim için dördünü de değiştirmeyip önlere hız desenli tanesi 190 tlye goodyear f1 lastik taktım. Lastik kaliteli ama fren de ve ıslak zeminde michelinden daha kötü sürekli abs devreye giriyor, hız desenli lastik alma. En iyisi paraya kıy lastiğin iyi olsun, 15 saç janta ofset vermeyi de yeniden düşün!

Yok abi kesinlike Sürat Lastiği falan almam.Taunusta kullandım bende Maxxis markaydı.Görüntüsü mükemmel fakat dediğin gibi durmuyor.

4 mevsim kaliteli lastik + 16 bbs diyorum başka bişey demiyorum. :D

Yok abi kesinlike Sürat Lastiği falan almam.Taunusta kullandım bende Maxxis markaydı.Görüntüsü mükemmel fakat dediğin gibi durmuyor.

4 mevsim kaliteli lastik + 16 bbs diyorum başka bişey demiyorum. :D

İhtiyarı yoracaksın kafaya koymuşsun bir kere, bir arkadaşım tutunmayı sağlamak için yaz kış Kumho kartipi lastik kullanıyor, yazın kartipleri ucuz olur aklına yatarsa takabilrsin!

İhtiyarı yoracaksın kafaya koymuşsun bir kere, bir arkadaşım tutunmayı sağlamak için yaz kış Kumho kartipi lastik kullanıyor, yazın kartipleri ucuz olur aklına yatarsa takabilrsin!

Çok teşekkür ederim abi ilgi ve alakana :) Heves ettim bir takalım bakalım 16 ları.

Geri