Lpg sirali gaz hakkinda bilmek istediğiniz her şey...

uzman8181

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yanlış düşünüyorsun !!! Ben de sana şunu sorarım neden 4-5 bin TL fazla verip opel merivaya biniyorsunuz bunun yerine daha ucuz olan cherry e de binebilirsiniz ,bu markadan da memnun olanlar var ;) selamlar...

bide şöyle düşünün 70-80 bin tl verip mercedese binmiyorum ama:)

NeFarkeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1000 TL ye taksitli ALDESA takdırdım arabama Astra G CD 2000 Model bi süre sonra gel ayar yapalım dedi usta. Ayarını yaptırmadım daha 20 kuruş yakıyor arabam performansı felan çok iyi.

asvtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ozenclerotogaz.com.tr
MERHABA ;
Lpg sistemlerini tercih ederken 3 önemli başlık var.Seçeceğiniz ürün ;

1)KALİTELİ OLMALI
2)YAYGIN SERVİS AĞI OLMALI
3)SATIŞ SONRASI HİZMET ALABİLMELİSİNİZ.

Bu 3 kriterden dolayı tavsiyem kesinlikle BRC olacaktır.İstikrarlı yakıt tasarrufu ve sorunsuzluk için kesinlikle BRC

Selamlar, 2000 model sedan opel astra G mi yeni aldım, benzim tüketimi beni aşıyor biraz lpg tartırmak istiyorum, çevremde 950-1000 TL arasında lpg taktıranlar var, fakat ben bu arabaya uzun süre binecem ve bana sorun çıkarmayacak birşey arıyorum, bana hangi modeli tavsiye edersiniz, maliyeti ve ortalama yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilirmisiniz,

asvtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ozenclerotogaz.com.tr
+1 Altına imzamı atarım....

atiker 2 yıl yada 100000km garantisi veriyor mu? Zavoli veriyor.

kimin taktığı tabiki en önemli husus ama mal iyi değilse takan isterse işin kralı olsun, malzeme elinizde kaldıktan sonra ne fayda...

bence sizin usta yerli malı atiker'den daha fazla komisyon alıyordur ;) bi araştırın isterseniz.

şimdi atiker mi teleflex mi desek yine atiker diyecektir bence bu tarz ustalar.

atiker'i kötülemek niyetinde değilim ama kimse kendini kandırmasın. daha doğru dürüst bir enjektör sistemi bile yok. bildiğiniz sübap kullanıyorlar.

adu040

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Mehmet bey, aracımda Lovato Easy Fast LPG kiti var 2 yıllık, sorunum motor ve havalar soğukken araca biraz yüklensem sanki LPG bitmiş gibi uyarı veriyor ve benzine geçiyor, bunun nedeni ne olabilir?

İkinci olarak bu işi geçen hafta da yaptı(yol bilgisayarının 29 derece gösterdiği zaman), özellikle depoda gaz az kaldığında yapıyor sorunum nedir? Cözüm önerileriniz nedir?

Üçüncü sorum ise mesela 40 lt'lik depoya 60lt'lik şamandıra koysak daha fazla doldurma imkanımız olur mu?(yapmak gibi bir niyetim yok sadece merak)

odevinimo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba;

Lpg sıralı otogaz sistemleri hakkında bir çok forum sitesinde bilgimiz ve tecrübemiz dahilinde bilgiler vermeye çalışıyorum.Bundan sonra OPEL CLUP TR'de de lpg sıralı sistemleri hakkında bilgiye ihtiyaç duyan ya da soru ve sorunları olan forum üyeleri ile bilgi paylaşımında bulunmak üzere burdayım.Herkese iyi forumlar...
merhaba aracımda 18 bin km brc kit kullandım hiç bakıma gitmedim filtre değişimi gereklimi ve filtre ne kadara mal olur