Lütfennn yardimmm aciiilllll

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracın gece gündüz çalışmasından daha güzel birşey var mı???Motorunun sağır olmadığından emin olursun.Ve çıkıp yola bir iki sıkıp bırakman sana bir şeyler ifade eder.Motordan anlayan birini (motorcu hariç) aracı incelemesi için ikna edersen rahatlıkla sonuca ulaşabilirsin.

neden motorcu hariç?

Çoğu motorcu sadece laf olsun diye bakıyor.Eğer motordan anlayan bir arkadaşın olursa senin için daha detaylı ve daha kesin bir yorum olur diye düşünüyorum.

2007 model 150 bindeki arabaya gözümün ucuyla bile bakmam.. Benden tavsiye Gökhan.. Bizim şirket arabaları yapmıyor o kadar.

Araçtan vazgeçtim leondan... Meğer araç pertten çikmaymişş.. Ne o.ç ler var şu hayatta adami bilen birisi çiktida allah korudu...

vay vay vay yuhhh,şeref.......!!!!

2.seçenek o zaman
3. zaten 150 binde sende bi 50 veya 100 bin binersen satarken zorluk çıkarabilir..
yinede hayırlısı..

ne gibi detay peki? bu arada o arabanın linkini buldum bi bak istersen..

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=251441

En başta bu aracı dod satıyor.Bu senin için bir güvence.Ayrıca siyah renk genç kuşak için revaçta.Motor ve performans tatminkar.Geriye sadece km problemi kalıyor.Şimdi neler için ne feda edilir.Bunu da düşün.

1. Tercih: 1.4 tsi 23 bin km. Beyaz renk leon. 27,500( üç parça boyali çizikten dolayi ve çizik olan haliyle fotosu mevcut)2008 model

En başta bu aracı dod satıyor.Bu senin için bir güvence.Ayrıca siyah renk genç kuşak için revaçta.Motor ve performans tatminkar.Geriye sadece km problemi kalıyor.Şimdi neler için ne feda edilir.Bunu da düşün.

haklısın.. babamda ille onu al diyor nedense.)) yarın gidip görüşücem

gökhan acele edip hata yapma biraz daha ara. 150 bin cok fazla iyi düsün o km ye deli para..sakin ha..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...