Merhabalar..

Ynt: Merhabalar..

Hoşbuldum :) forumdaki konuları okudukça 5.30 bmw'den sonra benim için farklı bi tecrübe olacak galiba aracı şimdiden merak etmeye başladım 

Yeni aracınız benzinli mi dizel mi ?

1.6 180 HP, Active Select, AFL,flexride,navi 600,alçaltılmış spor şasi,18 jant bu donanımda araç..

OrhanSerhan link' Alıntı:
1.6 180 HP, Active Select, AFL,flexride,navi 600,alçaltılmış spor şasi,18 jant bu donanımda araç..

???  ???

battle_Teroriste Hakikaten ender bulunan bir araç olur :) 5.30 dan sonra da bundan aşşağısı kurtarmaz zaten

umarım iyi bir tercih yapmışımdır tecrübelerimi sizinle en kısa zamanda paylaşmak isterim

umarım iyi bir tercih yapmışımdır tecrübelerimi sizinle en kısa zamanda paylaşmak isterim
Umarım aracın performansından memnun kalırsınız, normalde hiç şüpheniz olmasın derim ama 5.30 dan sonra bu araca geçtiğiniz için ne desem boş :D Umarım araç performans olarak beklentilerinizi karşılar, bu arada 180 lik araç alan birine böyle bir yorum forumda ilk kez yapılıyor olsa gerek  011zaa

Almadan önce baya bi araştırdım performansı oldukça etkileyici son 10 gün bekliyorum :)

Geri