Mini Akü Şarj Aleti

İzmir Karşıyaka praktikerde dün vardı, sanırım 50 TL idi. % amperi varsaonu da alabilirsin, işini görür (kitapçığında yazdığına göre 80 amperlik akülerde bile sorunsuzca iş görüyormuş)

İzmir Karşıyaka praktikerde dün vardı, sanırım 50 TL idi. % amperi varsaonu da alabilirsin, işini görür (kitapçığında yazdığına göre 80 amperlik akülerde bile sorunsuzca iş görüyormuş)

Bu hoşuma gitmişti birde siz kullanıp kullanışlılığını onaylayınca cidden alayım kenarda dursun ne olur ne olmaz diyordum, kalmamış :D Artık tekzen lere falan kendim giderim, tabi unutmazsam :)

Hafta sonu vakit bulursam gidip bakacağım bende inşallah zaman olur alayım evde dursun ekmek istemez su istemez :D

Hafta sonu vakit bulursam gidip bakacağım bende inşallah zaman olur alayım evde dursun ekmek istemez su istemez :D

Ortalama 20 lira desek bir akü şarjını, eşe dosta 5 liradan yapsan, 12 arabada zaten parası çıkar :) Fazla bir elektrik sarfiyatı olacağını düşünmüyorum :) Ama yanına birde akü ölçüm aleti almak gerekli olur o zaman :D

O akü ölçüm cihazları nette vardı. Çakmaklığa takıyorsun oradan ölçüyor öyle bir şeydi sanırım.

Yok ben şu elektrikçilerin kutup başına takarak ölçüm yaptığı cihazlardan bahsediyorum :)

Yok ben şu elektrikçilerin kutup başına takarak ölçüm yaptığı cihazlardan bahsediyorum :)

Yakında bu kadar cihaz alırsak sanırım bir tamir yada elektrikçi dükkanı açmamız gerekir ustalar da bile olmayacak alet edavat bizde olmuş olacak :D

Yakında bu kadar cihaz alırsak sanırım bir tamir yada elektrikçi dükkanı açmamız gerekir ustalar da bile olmayacak alet edavat bizde olmuş olacak :D

Sen gözünü fazla kararttın yakında eve bilgisayarlı arıza tespit cihazıda alırsın gibime geliyor :)

Geri