Mini Akü Şarj Aleti

Bu üründen almak isteyenler bu hafta ürün BİM e geliyor arkadaşlar.

http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/ak.html

1_buyuk_15870798_aku_sarj_unote.jpg

tüh ya benimki 65 amper olsaydı bosch yerini bunu alırdım:(

Bugün tesadüfen baktım geliyor dedim arkadaşlar da bilgilensin belki de alacak arkadaşlarımız çıkar diye düşündüm.

Savaş beyde var diye biliyorum o da tavsiye etmişti onun üzerine görünce paylaşayım dedim.Şöyle söylim, aküyü şarja versen 10 ila 20 lira alıyorlar.3-5 defa şarj parasına ömür boyu kullanabileceğin bir alete sahip oluyorsun.

Savaş beyde var diye biliyorum o da tavsiye etmişti onun üzerine görünce paylaşayım dedim.Şöyle söylim, aküyü şarja versen 10 ila 20 lira alıyorlar.3-5 defa şarj parasına ömür boyu kullanabileceğin bir alete sahip oluyorsun.

Hafta sonu zaman olursa gidip bir inceleme yapayım birde zaten taksit olayı da var cerez parası olur gider. :)

Bende bunun bir küçük modeli (5 A olanı), eğer 5 amperlik olanını bulursanız daha ucuza temin edebilirsiniz.

Bende bunun bir küçük modeli (5 A olanı), eğer 5 amperlik olanını bulursanız daha ucuza temin edebilirsiniz.

Sonuçta kullanıcının isteğini yerine getiren bir alet.Doğrumudur? (arkadaşların kafasında soru işareti kalmasın diye böyle bir soru şekli kullandım yanlış anlamayın.)

Ben bir kere zayıflayan bir aküde deneme amaçlı şarj işlemi yaptım, yaklaşık 9-10 ay kadar oldu, şimdilik bir sorun yaşamadım.

Arkadaşlar akınmı ettiniz ne az önce üründen bende sipariş edeyim diye siteye girdim stokta yok diyor :D Yemeyenin malını yerler dedikleri bumuydu yoksa :D:D:D

Geri