Muayene çikmazi

bu aksam egzosttan muayenede takılan aracımı egzostu değiştirip tekrar götürdüm adam sil baştan muayeneye soktu tekrar tamam dedım gecmeyecek cok sukur kı gectı aslında bır ımza kampanyası baslatıp yollarını adam gıbı yapamayan adamların bu kadar sıkı muayene yapmalarını haksızlık sayıp mahkemeye vermek gerekır önce gereklı her türlü tedbırını alırsın yönetim olarak üstüne düşeni yaparsın hal böyleyken senin kaymak gibi asfaltında benım aracım sağa sola çekerse,durduk yere balansını bozarsa,rotları bu jilet gibi yollarında bozulursa o zaman muayeneden geçirmezsin ben de bunları yapmadan trafiğe çıkarsam adam değilim ama sen de belediye olarak yapmazsan adam değilsin....insanları böylesine mağdur etmenin ne manası var far ayarını yaptırıp gittim bana cıkardığı sonuç far ayarın bozuk kardeşim sizin teknık ekıpmanlarınız bıle uyumlu değilse milletin ne kabahati var o zaman far ayarını sen yap ücretini al,balansımı bozuk yap ücretini al ,gözünün üstünde kaş var mantığıyla hatayı bulmak çok kolay tabii benim aracımın egzostuna aşırı ses veriyor diyen elemanı ben ferrari veya daha kuvvetli böğüren makine sahiplerine ne diyecek diye çok merak ediyorum herşeyin olduğu gibi bu sistemin de içine ettiler milletin sabrı bu kadar da zorlanmaz,hiç kimse ülkesinin halkına böyle de davranmaz ne diyelim yazıklar olsun

geçen arkadaşı sağ sis farın yanmıyo diye yollamışlar dangalaklar corsada arka sağ sis farı zaten bağlı değil buna ne diyeceksiniz

İşgüzarlık yapıyorlar

bu muaneler cok fenaaaa aracım 06 plaka olup ıstanbulda yasıyurm ve aracım muaneden dolayı baglandı 25 gun yattıı tabı bılerek yatırdık aracı sonra her ısnıı halledıp temız kagıdıyla cıkarttık aracı 7 gun ızın verdıler bana bende ıstanbul sokaklarında kafama gore gezıyourm polıste baglıyamıyor aracı :) sılıvrı tuvden tanıdık buldum gun aldım sonra egsozu soktum o vazıyette gıttım muaneye adam dedı arac 06 dedı en yakın ankarada yaptırıcaksın dedı sasırdım bende tuzlaya gıttım tuzla kapalı ızmıte gıttım ızmıtte kapalıı hazır ızmıte gelmısken ben ankaraya gıderım dedım ve ankaraya etı mesgutta muane ıstasyonuna gırdım 30 aralık kar camur dınlemeden gıttım kapıdakı guvenlık aracını yıkkatta getır dedı bende dedım ben ıstanbuldan gelıyurm dedım muane ıcın ve adamlar aldılar ıcerıye her neyse dısardan ızlıyoruz ınsallah gcer dedım ve adam dedıkı far ayarın bozuk ve aracın alcak dedı 1 gece otelde kalıp bende ankarada sag olsun esı dostu aradım ve buldum orjınal yay arabayı yukselttım far ayarınıda yaptırdım ve arac muaneden gectı acık hava flıterı vardı camlar flım renk farklı ama kımse anlamadı ve gectı arac boylece bızım arac muaneden gectıyse her arac gecer dedım boyle bır macera yasadık :)

Seninki Kayahan hesabı olmuş melii "film gibi yani"

Son düzenleme:
ben nerden bulacam değiştirdiğim tüm malzemeleri yaa:mad: buldum diyelim onları tak sök işçilik parası 200 e patlar zaten bana kısa yollara bakmak lazım:cool:

bu aksam egzosttan muayenede takılan aracımı egzostu değiştirip tekrar götürdüm adam sil baştan muayeneye soktu tekrar tamam dedım gecmeyecek cok sukur kı gectı aslında bır ımza kampanyası baslatıp yollarını adam gıbı yapamayan adamların bu kadar sıkı muayene yapmalarını haksızlık sayıp mahkemeye vermek gerekır önce gereklı her türlü tedbırını alırsın yönetim olarak üstüne düşeni yaparsın hal böyleyken senin kaymak gibi asfaltında benım aracım sağa sola çekerse,durduk yere balansını bozarsa,rotları bu jilet gibi yollarında bozulursa o zaman muayeneden geçirmezsin ben de bunları yapmadan trafiğe çıkarsam adam değilim ama sen de belediye olarak yapmazsan adam değilsin....insanları böylesine mağdur etmenin ne manası var far ayarını yaptırıp gittim bana cıkardığı sonuç far ayarın bozuk kardeşim sizin teknık ekıpmanlarınız bıle uyumlu değilse milletin ne kabahati var o zaman far ayarını sen yap ücretini al,balansımı bozuk yap ücretini al ,gözünün üstünde kaş var mantığıyla hatayı bulmak çok kolay tabii benim aracımın egzostuna aşırı ses veriyor diyen elemanı ben ferrari veya daha kuvvetli böğüren makine sahiplerine ne diyecek diye çok merak ediyorum herşeyin olduğu gibi bu sistemin de içine ettiler milletin sabrı bu kadar da zorlanmaz,hiç kimse ülkesinin halkına böyle de davranmaz ne diyelim yazıklar olsun

doğru söze ne denir:tesk:

egr yide iptal etmeyi düşünüyodum nolacak bu işin sonu

Geri