navigasyon kullanan arkadaşlardan yardım..

ben şu ikinci el sitesi varya git... diye oradan sıfır aldım portatif mp3 divx filanda izleniyor hatta fm transmitterlileri bile var fiyatlarıda 200 250 civar ı(4.3" ekranlılar) valla süper bir cihaz şarj cihazınıda teybin arkasından kontağa bağladım ön cama monte ettim. bilgi ekranının biraz üzerine hiç sıkıntı yaşamadım daha kontağı açınca şarjda oluyor yol bulmada süper... garantisi yok ama 400 lira veremedim diğerine.
ben 200 e almıştım

ben şu ikinci el sitesi varya git... diye oradan sıfır aldım portatif mp3 divx filanda izleniyor hatta fm transmitterlileri bile var fiyatlarıda 200 250 civar ı(4.3" ekranlılar) valla süper bir cihaz şarj cihazınıda teybin arkasından kontağa bağladım ön cama monte ettim. bilgi ekranının biraz üzerine hiç sıkıntı yaşamadım daha kontağı açınca şarjda oluyor yol bulmada süper... garantisi yok ama 400 lira veremedim diğerine.
ben 200 e almıştım

2.el olayında güncelleme falan nasıl yapıyorsun.. ben sadece 2011 e kadar ücretsiz güncelleme imkanı olduğu için navitech alabilirim..

mio c520 var bende..

hafıza kartı aracılığıyla miopocket v2,0 yükledim ve windows pocket edition açığa çıktı. Yani aynı pc gibi çalışıyor artık; word-excel-adobe reader gibi programlar, oyunlar, media player, winamp vesaire hepsi bu miopocketle aktif oldu.

içine 2-3de belgesel yükledim molalarda sıkılınca media playerden izliyorum.. yine arabanın kullanma klavuzlarının pdf formatlarını hafıza kartın attım, sorun olunca açıp oradan bakıyorum..

mionun kendi haritası olan miomap çok güncel olmadığı için, igo 2008-04 yükledim onu kullanıyorum ama yine miopocketle beraber gelen bir kaç tane daha navigasyon ve compass programlar var. ama onlarda tr haritası yok..

açıkcası mio c520 her türlü modifikasyona yatkın olan, dünya kadar programı yazılmış olan ve kullanışlı olan bir makine. biraz pahalıdır ama kullanışlıdır.

benim o kadar imkanım olmadığı için navitech almaya karar verdim.. teşekkürler yardımlarınız için....

güncelleme olayına takılmayın arkadaşlar... örneğin biz güncelleme için tüm Türkiye'yi dolaşıyorduk. Güncel haritaları hazırlıyorduk ama bunların data haline gelip cihazlara yüklenmesi seneyi buluyırdu :) o nedenle elinizdeki haritalar hiçbir zaman güncel olmayacaktır. zaten navigasyonda mantık şudur. sizi gideceğiniz sokağa mutlaka götürür ama gir dediği yol tek yöndür giremezsiniz merdivendir yol görür sonuçta siz cihazdan sokağın yerini görür gene gidersiniz.

navitech in p200b modelini sipariş ettim.. pazartesi elime geçer heralde... teşekkürler yardımlarınız için...

hayırlı olsun ben ikinci el almadım ikinci el satan bir site var demiştim tabi orada sıfırda satılıyor ben sıfır aldım 200 liraya hiç problemde yaşamadım zaten haritalar karta yükleniyor igo nun programı var onu kullanıyorum 2008 haritası yüklü şimdiye kadar kullandım ve bir sıkıntı yaşamadım ...

güle güle kullan kaybolmaman dileğiyle :)

Geri