navigasyon kullanan arkadaşlardan yardım..

arkadaşlar navigasyon cihazları için kullanılan işlemcilerde en iyisi sırfstar III diyorlar, navitechte başka işlemci var, işlemciler hız konusunda ne kadar etkili oluyor?
birde portatif navigasyon kullanan arkadaşlara sorum olacak, ekran boyutu olarak en küçük kaç inc tavsiye edersiniz? 3,5 inc çok küçük kalmıyor mu?

4.3 olsun minumum ondan küçük ekran oldumu eğilerek bakmak zorunda kalırsın kullandım bilirm 4.3 önerimdir

4.3 benim navigasyon gayet memnunum... işlemci olayını bende bilmiyorum ama navitech var bende ve öyle yavaş çalışma sorunu falan yok yani..

Arkadaşlar 4.3 ekrana yeterli diyorsanız aşağıdaki fotograf size yardımcı olur diye umuyorum.
1 Magellan Maestro 4250 4.3 inç
2 Çeşitli Markalarla satılan bir cihaz 7 inç

aradaki ekran farkına bakın arkadaşlar. 4.3 gayet küçük

img4788asg.jpg

Son düzenleme:
Hepsi aynı genelde. önemli olan içindeki yazılımı. ıgo 2008 li olanı tavsiye ederim.
bence tam tersi icindeki yazilim önemli deyil,cihazin özellikleri önemli,
1.tmc,
2.bt,
3.anten markasi(sirfIII)
4.isletim sistemi windows 5 yada 6 ve (bununda üzerine yazilim atilabilinmesi mesela totom,mio,igo,vs..)
bu da demek oluyorki,icindeki degistirebilir olmasi haritalarin güncellenebilecegini gösterir ve bukonuda problem yasayan olursa yardimci olurum,(4 senedir bu isleri yapiyorum elimde gerekli yazilim ve haritalar var.)
tabiki arkadasin sorusuna geckaldim ama nasip ,hayirli olsun.

navitech aldım içinde windows olarak ne var hatırlayamıyorum şimdi ama windows var.. :p

7 inç navigasyon bence abartı sonuçta ön cama takıyoruz o kadar büyük ekran görüş açını etkiler...

Geri