ne dersiniz c200 uyarmı

maceraya gerek yok her ne kadar markasi merso da olsa o yas ve o km den sonra .bir basladimi sorunlar arkasi gelmez.2005 astra veripte 95-96 mercedes te olsa ben almazdim.(fiyatlari es degerde ise)bu benim fikrim farkli düsünen arkadaslarin fikirlerine saygim sonsuz.

''geç kaldınız arabayı bu gun sattım. hayırlı pazarlar'' bugün yazmış Hüseyin Bey, bazı tereddütlerim vardı, misal bugün kasko yaptırdığım sigortacı ile görüştüm, 15 yaş üstü kasko yok dedi, eğer 96 olsaydı 750 tl civarına kasko olur dedi, normali 1,5-2 arası eski müşteriye bu fiyat,(aklınızda olsun arac atıyorum 14 yaşında kaskolu olursa sizde kaç yıl kaldığı farketmez aynı şekilde kasko hasarsızlık olursa azalarak devam edebilir))
zaten Reşadiye'ye gitmekte gözümde büyüyodu, artık yeni bi macerada görüşürüz arkadaşlar,,, bu arada arayışlarım devam edecek,, bilginize, varsa çevrenizde önerebileceğiniz bi araç ilgileniriz,,,

:kop::kop::kop: harika, aslında düşünmüyodum, burada Nevşehir de kırtasiyeci bi arkadaşım 74 model 124 kasa merso aldı geçen sene,230.4 motor, lpg falan var, bazen kullanıyorum çok hoş bi duygu uyandırıyo kişide, öok hoşuma gidiyo o arabayı kullanmak, hatta ilanıda var, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-esi-benzeri-olmayan-bi-arac-43331785/detay/ , şimdi bunu satıp yine aynı arabanın daha temizini bakıyo, bikaç tane bulduk, tabi bu arada bende de heves uyandı,

ama 4-5 liraya bi tane alabilirim ama onun yerine günlükte kullanacğım bi merso diye bakıyorum,, olay bu,

kardeşim bu ilandaki arabanın aynısını gebzede 1000 liraya vereceklerdi. olayıda şöyle oldu benim nissan distiribitör bozdu fiyatı 1000 tl. o arada yanıma bir adam geldi parçacıda kardeş o paraya şu mercedesi verteyim boşver alma sen onu dedi bende şaka yapıyor sandım ama adam ciddi ciddi 1000 tl ye verecekti :kop:

o bin tl lik mercedese 10 bin tl masraf yapardın ama boşuna o fiyata vermek istemiyorlar. :)

''geç kaldınız arabayı bu gun sattım. hayırlı pazarlar'' bugün yazmış Hüseyin Bey, bazı tereddütlerim vardı, misal bugün kasko yaptırdığım sigortacı ile görüştüm, 15 yaş üstü kasko yok dedi, eğer 96 olsaydı 750 tl civarına kasko olur dedi, normali 1,5-2 arası eski müşteriye bu fiyat,(aklınızda olsun arac atıyorum 14 yaşında kaskolu olursa sizde kaç yıl kaldığı farketmez aynı şekilde kasko hasarsızlık olursa azalarak devam edebilir))
zaten Reşadiye'ye gitmekte gözümde büyüyodu, artık yeni bi macerada görüşürüz arkadaşlar,,, bu arada arayışlarım devam edecek,, bilginize, varsa çevrenizde önerebileceğiniz bi araç ilgileniriz,,,
hayırlı olsun özguc

Geri