ne dersiniz c200 uyarmı

güzel araba ama, nevşehir gibi küçük şehirlerde yorar adamı, en ufak bi tıkırtıda direk Kayseri ye yollar ustalar, sonrası malum, ya çıkmacı yada ateş pahası ithal ettiğini söyleyen yedek parçacı,
Bu arada arkadaşlar benim niyetim farklı yada yaygın olmayan bi araba almak değil, sadece mersedes ile ilgili fikirlerinizi almak, bu arada belirteyim düşünceleriniz benim için önemli ve yol göstericidir... ama sonuçta mersedestende hevesimi almak isterim o ayrı,

şu an itibariyle C200 den vazgeçmiş durumdayım, E200 üzerinde yoğunlaştım diyebilirim,,

E kasa güzel araçdır kimseninde burda kötü diyiceğini sanmam..

du bakalım, mesaj attım yarım saat önce, bence arkadaş benim ilanı inceledikten sonra varsa galerici bi tanıdığı yada arkadaşı ona soracak, ardından astra fiyatlarına bakacak,bu arada çevredekilerde ''al hiç olmazsa modelli,piyasanın arabası, çabuk satılır falan diyecektir, eğer takas düşünüyosa üste ne verecen diye yoklama çekecektir, diye tahmin ediyorum,,,

arkadaşlar hepinize iyi geceler diliyorum, yarın erken uyanmam gerekiyor,
konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum,

tamam arkadaşlar vageçtim sayılır, ama bide şu var; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-memurdan-temiz-mercedes-hala-orjinal-60818384/detay/

bu arada yukarda çok esprili mesajlar gördüm:) çok hoş bi ortam oldu arkadaşlar bazen herhangi bir iş için farklı forumlara uğramak zorunda kalıyorum, forum değil resmen insanların öfke kusma alanları olmuş, bu konuda da hepinizi tebrik ediyorum...

allah var yukarda e kasa guzelmis bak gercekten cok hosuma gitti buna deger fikrimce yinede sizin icin en hayirlisi neyse o olsun... km sinde bi sikinti yoktur ins...

güzel araba ama, nevşehir gibi küçük şehirlerde yorar adamı, en ufak bi tıkırtıda direk Kayseri ye yollar ustalar, sonrası malum, ya çıkmacı yada ateş pahası ithal ettiğini söyleyen yedek parçacı,
Bu arada arkadaşlar benim niyetim farklı yada yaygın olmayan bi araba almak değil, sadece mersedes ile ilgili fikirlerinizi almak, bu arada belirteyim düşünceleriniz benim için önemli ve yol göstericidir... ama sonuçta mersedestende hevesimi almak isterim o ayrı,

şu an itibariyle C200 den vazgeçmiş durumdayım, E200 üzerinde yoğunlaştım diyebilirim,,

alicaginiz mercedes saglam ise guvendiginiz bi ustadanda okey aldiniz ise hic dusunmeyin cunku gercekten farkli bi araba bu mercedes... surmuslugum var her ikisinide ancak dizelleriydi c220 dizel elegance e290 yine dizeldi ikiside cok hosuma gitmisti ancak e kasanin yeri GERCEKTEN bibaska... bilmiyorum dizel piyasasi tabikide biraz daha yukardadir ama mercedesin dizeline doyum olmaz... ha bi sorun cikarsada kotu olur... ins guzel saglam bi e kasaniz olur diyim ne diyim :)

muratcım türkiye ile bulgaristan almanya amerikayı kıyaslayamassın ona bakarsan amerikada bin dolar eden araba türkiyede 10 bin dolara satılıyor.. amerikada 4000 dolar eden cavelier di sanırım dodge amerikadaki arkadaşım öyle demişdi türkiyede 40 bin tl.. yani bunu kıyaslama yapamassın almanyada 500-1000 euro eden eski sel kasa mercedesler türkiyede 10-15 bin tl dir..

kotu bi niyetle dememistim abi sadece bukadar ucuk bi fark her gecen gun sasirtiyo beni gerci alinan ort maaslarada baglarsak dusuyo biraz fark. neyse iste

kötü niyetle demedğini biliyorum sadece türkiyede rakamlar bölye işde yani bir mercedes satıcısına gidipde kardeşim bu araba almanyada 500 euro sen niye 10 bin tl ye satıyorsun diyemessin :)

kötü niyetle demedğini biliyorum sadece türkiyede rakamlar bölye işde yani bir mercedes satıcısına gidipde kardeşim bu araba almanyada 500 euro sen niye 10 bin tl ye satıyorsun diyemessin :)

haklisin :)

yanarım yanarım e200 ile takas etmediğimize yanarım l300'müzü :D arabanın için salon salomance :D

Kardeş bizde 2011 focus var 1.6 dizel birde 94 e200 mercedes var emin ol mercedes in tadı bam başka eski laflarını felan geriye bırakalım 2012 senesine girecez nerdeyse hala hiç bi opel de elektrikli koltuk yok 90 yılından beri bmw lerde elektrikli koltuk var bi çoğunda yani 3 kral var bmw mercedes audi geri kalan almanlar sadece normal araba bak ne diyorum 2011 focus var 1.6 dizel ama mercedes ap ayrı birşey arkadan itiş in gücünü hissedeceksin :) kesinlikle değiş masrfa felan açmaz başına hiç yoktan mercedes e bindim dersin :)

arkadaşlar hala haber çıkmadı araç sahibi arkadaştan,

Geri