ne dersiniz c200 uyarmı

Kardeş bizde 2011 focus var 1.6 dizel birde 94 e200 mercedes var emin ol mercedes in tadı bam başka eski laflarını felan geriye bırakalım 2012 senesine girecez nerdeyse hala hiç bi opel de elektrikli koltuk yok 90 yılından beri bmw lerde elektrikli koltuk var bi çoğunda yani 3 kral var bmw mercedes audi geri kalan almanlar sadece normal araba bak ne diyorum 2011 focus var 1.6 dizel ama mercedes ap ayrı birşey arkadan itiş in gücünü hissedeceksin :) kesinlikle değiş masrfa felan açmaz başına hiç yoktan mercedes e bindim dersin :)

yukarlarda dediğim gibi 74 230.4 ile bazen geziyorum, harika, e200 nasıldır acaba, denemek lazım,, teşekürler arkadaşım,,

alicaginiz mercedes saglam ise guvendiginiz bi ustadanda okey aldiniz ise hic dusunmeyin cunku gercekten farkli bi araba bu mercedes... surmuslugum var her ikisinide ancak dizelleriydi c220 dizel elegance e290 yine dizeldi ikiside cok hosuma gitmisti ancak e kasanin yeri GERCEKTEN bibaska... bilmiyorum dizel piyasasi tabikide biraz daha yukardadir ama mercedesin dizeline doyum olmaz... ha bi sorun cikarsada kotu olur... ins guzel saglam bi e kasaniz olur diyim ne diyim :)
gerçekten kötü oluyor babamın partonunun arabasına bayramda pompacı yanlışlıkla mazot yerine benzin koymuş..19000 lira masraf çıkarmış 2000 üstü bi mercedesti ama modelini hatırlamıyorum...güzel ama masraflı arabalar,ama 93-94 model bi E200 e lpg ile binilebilir.

du bakalım, mesaj attım yarım saat önce, bence arkadaş benim ilanı inceledikten sonra varsa galerici bi tanıdığı yada arkadaşı ona soracak, ardından astra fiyatlarına bakacak,bu arada çevredekilerde ''al hiç olmazsa modelli,piyasanın arabası, çabuk satılır falan diyecektir, eğer takas düşünüyosa üste ne verecen diye yoklama çekecektir, diye tahmin ediyorum,,,

arkadaşlar hepinize iyi geceler diliyorum, yarın erken uyanmam gerekiyor,
konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum,

''görüşelim telefonum profilimde mevcut'' diye bi mesaj aldım demin
dediğim gibi olacak galiba,,, kafa kafaya yerine üzerine azda olsa alabilsem dahada iyi olacak....

da bakalım ne olacak, aslında astra dan sıkıldım, üste para koyacak durumda yok, kötü bir arabada almak istemiyorum, birazda macera olsun diye alacağım galiba, yalnız Reşadiye buraya oldukça ters, bide yolları oldykça kötü,

Sizin aracınız daha genc fakat karsıda da senelerın yok edemedıgı bır marka var , secim sizin hayırlısı :)

şu genç yaşlı olayını geçelim bir zahmet şu anda o mercedesler gerek c gerek e kasa teknolojik açıdan bile 2005 astrayı geçer 20 yıl sonra bile o mercedesler ilk günkü gibi tıkır tıkır çalışır astra çalışırsa konuşuruz. :)

Son düzenleme:
iyide genel manada türk ailesinin bilincinde eve bır arac alıncaksa eldekı aracdan daha yenı yaşlar tercih edilir ... Ben kendımı katmıyorum fakat cevredekı eş dostun düşüncesi bu oluyordu , bana kalsa mercedes tabı kı ama çoğu öyle düşünmez ...

bende öyle düşünmüyorum ve o düşünce çok saçma sapan geliyor gidipde araba gibi arabayı satıp bu mercedes audi bmw v.b fark etmez sadece modelli diye bomboş donanımsız vasıfsız rahatsız araba almam..

şimdi 2005 model bir arabadan inip 1996 model bir arabaya biniceksiniz markaları bir kenara koysak metal yorgunluğu oluyor kmside 200 binde sizinki 90 bin bir sorun çıksa parçası çok pahallı kmsi birde orjinal mi bu sorun da var eğer temizse diyecek birşeyim yoktur donanım olarak çok üstte bir araç

Geri