NİSSAN QASHQAİ mi İNSİGNA MI??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim cevabım tabikide Insignia.Neden dersen benle alakalı, sedan bağımlısıyım. Ama Qashqai'yide çok beğeniyorum. Emekli adam gezer dağ bayır:) Şahsen benim babam öyle ama Laguna ile geziyor:) Aslında dCi motor çokta iyi bir motor değil dizellerde. Acayip kurum yapıyor. Bence o parayı Insignia daha çok hakediyor Nissan'a göre..Ayrıca en cart curtlu dolusunu alıyorsun.

Calistigim fabrikada 4 kiside, oturdugum binada 3 kiside nissan Qashqai var. Inanmayacaksiniz ama hepsinde aldigina pisman. Fabrikadaki iki tanesinin serviste gecirdikleri sure , yolda gecirdiklerinden fazla. Nissan kadar rezil araba yapan japon firmasi heralde yoktur( Skyline haric)

Calistigim fabrikada 4 kiside, oturdugum binada 3 kiside nissan Qashqai var. Inanmayacaksiniz ama hepsinde aldigina pisman. Fabrikadaki iki tanesinin serviste gecirdikleri sure , yolda gecirdiklerinden fazla. Nissan kadar rezil araba yapan japon firmasi heralde yoktur( Skyline haric)
o zaman çok fena

nissan renault ortaklığı ile dünyanın en büyük 2. otomobil üreticisi olması ile birlikte en kaliteli 2 japon firmasından biridir.

dünyanın en iyi arazi araçlarını yapmasının yanında skyline gibi bir hız makinası ve teknolojiyle mekaniği en iyi harmanlayan otomobil firmasıdır.:D:D:d

basın bülteni gibi oldu ama idare ediverin.

Toyota ve nissan en kaliteli japon firmasıdır.

kullanım şartlarını ve araçların genel sorunlarını biliyor musunuz? bu konuda beni aydınmlatırsanız çok sevinirim..

şimdi kimi arkdaşlarda astra h lerdn çok şikayetçi kimisi vectralardan acaba öyle arada denk gelen bir arızalardan dolayı olan pişmanlık mı yoksa onarılamayacak bbir pişmanlık mı?

Simdiye kadar hic Nissan dan memnun kalan gormedim. Qashqai 'i almerasini vs. gectim ( bildigim kadariyla Tr'de yok) Teana dan bile memnun degillerki, Teana business class sinifi bir araba.Isyerinden arkadasim sifirini aldi, daha 1 sene yeni doldu, arabanin kapotun uzerinde kucuk taslarin vurmasindan olusan minik yipranmalarin etrafinda pas izi gibi sari halkalar olusmaya basladi !!!!
Kisisel gorusum Nissan in en dandik japon arabasi oldugudur. Ayrica cok satmasi demek kaliteli oldugu anlamina gelmez....

kullanım şartlarını ve araçların genel sorunlarını biliyor musunuz? bu konuda beni aydınmlatırsanız çok sevinirim..

şimdi kimi arkdaşlarda astra h lerdn çok şikayetçi kimisi vectralardan acaba öyle arada denk gelen bir arızalardan dolayı olan pişmanlık mı yoksa onarılamayacak bbir pişmanlık mı?

Tanidigim herkesin ortak sekilde sikayet etmesinin tesaduf oldugunu sanmiyorum. En azindan bir tanesinin problemini iyi biliyorum, cunku habire arkadasla servise beraber goturuyoruz arabayi. Araba en az 5 seferdir servise gitmesine ragmen bir turlu climat control adam gibi calismiyor.

primera kullanan tanıdıklarım var ve bi şikayetleri yok.qashqai benzinli kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım sadece zorlayınca önden kayması haricinde ama ne kadar sorunsuz bir model olduğu hakkında bir fikrim yok...

uzun süre nissan skystar kullanan tanıdılarımda vardı onlarda çok memnundular.. senn tanıdılarının araçlarında başka ne gibi sorunlar var mesela?

bence insignia nissandan eksiği altı yere daha yakın olur bozuk yola fazla gelmez bide yakıt tüketimi tabi fazla olur...

Geri