NİSSAN QASHQAİ mi İNSİGNA MI??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar sanırım fikir şekillenmeye başladı bizde... Nissan QashQai 1.5 Dci 106 Hp dizel...

kriterler çok önemli dediğin gibi dağ bayır gezicekse QasQai en iyi tercih olabilir ancak QasQai'lerin içi gerçek anlamda berbat hem dar hemde iç mekan tasarımı ve kullanılan malzeme çok kötü yani burdan söylemekle olmuyor gidip bir inceleyin o parça birleşim noktalarının arasına ben bile girebilirm ve plastiğin dokunma hissi iğrenç ötesi

çok saçma bir karşılaştırma Ayrıca Nissanı bende kullandım hiçte öyle jip gibi fln değil fiat panda gibi sadce biraz yüksek insignia ile kıyası olamaz bile

kızdırmayın benı be :D aa hiç opelle nissan bir olurmu ne o allahın cekık gozlusunun yaptıgı araba hiç avrupanın lıder markalarından birinin yaptıgı arabaya es deger olurmu :D :D:D

çok saçma bir karşılaştırma Ayrıca Nissanı bende kullandım hiçte öyle jip gibi fln değil fiat panda gibi sadce biraz yüksek insignia ile kıyası olamaz bile

Haddini aşmazsan iyi olur..

Gökhan, Aykal haksızda değil bence:)

ya insigna olursa çok çok çok byük ihtimal 115 hp olacak.. görüntüsüne bakılırsa 1300 kilodan da aşşağı olmaz o araba.. ama Nissan hem dizel hemde otomobil sınfıına göre biraz daha yüksek uzun kullanımda fikrim ne olur bilmiyorum ya da insignayı görünce değişir miyim bilmiyorum:)

gökhan astranın suyumu çıktı bin arabana sus daha konuşma ya nissanmış quaşişişi miş adı bile garip :D

Geri