NİSSAN QASHQAİ mi İNSİGNA MI??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gökhan astranın suyumu çıktı bin arabana sus daha konuşma ya nissanmış quaşişişi miş adı bile garip :D
kendime değil ki. Babam alacak kendisine. Bende arada bir otlanacağım bir şey alsın diyorum

Ya nissan citten çok küçük ya dışardan evet biraz heybetli duruyor ama sürüşü ve iç kalitesi kesinlikle çok kötü kullandım hemde çok kullandım citti söylüyorum o paraya alınacak araba kesinlikle değil o

yaw dur kardeşim Allah Allah caydırcan az daha konuşursan:)

cay zaten :) gidip nissanı incelediniz mi hiç test sürüşü fln ? yapmadıysan mutlaka yap anlarsın demek istediğimi ozaman hak verirsin ayrıca 0 mı alacaksın 2.el mi ? 0 ise o paraya çok daha iyi sevyede 2.el araba alabilrsin mesela a3

test sürüşü yaptım sürüş olarak hoşuma gitmişti...ama o zaman alma niyetimiz yoktu tam alıcı gözüyle bakmadım. babam emekli olmadan son arabsını alacağı için 0 istiyor..

durun bakalım bide insignanın testine çıkalım yetkili serviste satış sorumlusu numaramızı aldı test aracı gelince haber verecekler

kesinlikle insignia gökhan abi öyle dağa bayıra çıkma merakın varsa al bitane lada niva bak keyfine:D

arkadaşlar insignia nın vidyosunu izledim hiçte fotolarda göründüğü gibi görünmedi gözüme nedense:(( umarım yanılmışımdır merakla bekliyorum yoksa Nissan beni bekliyor:)

Geri