Okuma Lambası Modifiye Yeni

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Cosmo1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Okuma Lambası Modifiye Yeni

Makyajlı kasanın arka okuma lambaları ile makyajsız kasanın arka okuma lambaları arasında ki fark nedir? Ben makyajsız kasanın arka okuma lambasına hiç dikkat etmemiştim.

Aydn link' Alıntı:
Makyajlı kasanın arka okuma lambaları ile makyajsız kasanın arka okuma lambaları arasında ki fark nedir? Ben makyajsız kasanın arka okuma lambasına hiç dikkat etmemiştim.
hic bi fark yok arkalar ayni.
Makyajlida sadece ön tarafta ambiyans isigi yok sanirim.

Ynt:

Abi tamam sen soyleyince hatirladim bu olayla ilgili baska bir konuda gecmisti. Cok kaydadeger gelmedi bana hatta resimlerden yola cikarak diyebilir ki benim sunroof dugmelerinin isigi daha dikkat cekici. :-D

İç tavan döşemesi kaç paradır acaba :) çok kanıma dokunuyor arkada lamba olmaması. Araca binenler öyle yadırgıyorki.

Parça kodunu gelince yazabilir misiniz ?

arka okuma lambası olmayan arkadaşlar alternatif olarak astra g lerde kullanılan ışıklı el tutamaklarını kullanabilirler.

yapılması gereken tek şey el tutamaklarına önden kablo çekmek.

img1667.jpg

google da astra işikli elcik diye aratırsanız görsellere ulaşabilirsiniz.

sohayli link' Alıntı:
Konfor ledi dediğiniz şey nedir?

Makyajlı olmayan astralarda bulunan bir ışık, okuma lambasının önünde olan kırmızı bir led, vitesin üstüne doğru loş bir aydınlatma veriyor, geceleri güzel görsellik veren bir ışık.

kenangokhan link' Alıntı:
Makyajlı olmayan astralarda bulunan bir ışık, okuma lambasının önünde olan kırmızı bir led, vitesin üstüne doğru loş bir aydınlatma veriyor, geceleri güzel görsellik veren bir ışık.
+1

Geri