Omega 2001 2.6 v6

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sevki
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynen kardeşim benim de o dikkatimi çekti..Aslında seninle aynı 2 tane arabamız olacak..Renkleri farklı olabilir :D vectra c sinyalleri vermeye başladın, bence de müthiş olur :D Estğ..Ben de spor yapıyorum ama beslenmem doğal :D bir ara protein tozuna niyetlendim sonradan vaz geçtim..Kullanan arkadaşlar vardı,benden daha gösterişliler ama benden daha ağır kaldıramıyorlar :D kıllanma,ağız kokusu yapıyor bir de normalden fazla duşa çıkman gerekiyor :D :D Ben de yumurtaya,süte,yoğurda,ton balığına,tavuğa ve bol bol şekerli suya dayanıyorum :D yaza (kızlara) hazırlık :maden::kop:

Gecem gündüzüm yok serdarcım, kahvaltı etmeden okula gidip eti burçak ile öğün geçirdiğim bile oluyor. Sen gerçekten çok iyi besleniyomuşsun, okuldan iş hayatına geçiş durumum söz konusu, sisteme oturtursam ben de doğaldan gitmeyi çok isterim, en iyisini yapıyosun :bir:

El yumruğunu yimeyen, kendinkini keser sapı sanarmış :D Bir de bunu dinleyin.

Omega C V6 Sound - YouTube

:D Çevirmeye yakalanınca ne diyorsun ?

yakalanmamaya çalışıyosun :D
diyecek birşey yok çünki :) çünki yau ne garip bir gelimedir ?!?! çünki ? çünkü ?çünkiçünkü

yakalanmamaya çalışıyosun :D
diyecek birşey yok çünki :) çünki yau ne garip bir gelimedir ?!?! çünki ? çünkü ?çünkiçünkü

Kısaca tofaşçılar gibi ara sokaklara dalıyorum diyorsun :D .Ben işi tehlikeye atamam bütün trafik kurallarına uygun modeifikasyon yapıyorum dümdüz geçiyorum. Kasıla kasıla. Hocam senin videodaki arabanın sesi güzelde birde yukarıdaki benim videoya baksana bu arada. Amerikan rüyası bu oluyor heralde .

Geri