((önemli)) volant ve direksiyon kutusu tamiri

aynen melih kutu kırmızı gibi...

bu volant olayı nedir arkadaşlar.. benim corsa 104bin oldu ama öyle bi sorun yok sanki bi açıklarsanız sevinirim...;)

abi buralardanyım evlenceğim için gelemedim yanına

bu volant olayı nedir arkadaşlar.. benim corsa 104bin oldu ama öyle bi sorun yok sanki bi açıklarsanız sevinirim...;)

şöyle oluyor belirtileri kardeşim:

ayağını debriyaj pedalına hafif bas tıkırtı geliyomu yada tık tık motor sesi gelmeye başlar sonra tam bas pedala ses gider..

hastalık belirtileri bunlar, bize iyi bir doktor lazım şimdi, ama ümid ediyorum elbirliğiyle çözacaz bu sorunu inşallah, eminimki bir sürü arkadaşım aynı dertten muzdarip, hatta bir kaç kere paraya kıyıp yenisiyile değiştirenler bile olmuş ama gene aynı duruma geliyomuş, bu yüzden bu konuya daha ekonomik ve daha uzun süreli bir çözüm bulmamız lazım..
hadi arkadaşlar kim ne biliyorsa kulağına ne gelirse burdan paylaşsın bizimle...

konuyla ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...

abi buralardanyım evlenceğim için gelemedim yanına

anlıyorum mustafa, allah kolaylık versin kardeşim, bilirim o koşturmacayı valla, eee birde insan senin gibi detaycı olunca tamam valla:)...
ama hayatta bir kere oluyor bu olay, inşallah herşey gönlüne göre, hayalindeki gibi olur kardeşim, yakında sende aramıza evliler kervanına katılırsın..allah kolaylık versin...

şöyle oluyor belirtileri kardeşim:

ayağını debriyaj pedalına hafif bas tıkırtı geliyomu yada tık tık motor sesi gelmeye başlar sonra tam bas pedala ses gider..

hastalık belirtileri bunlar, bize iyi bir doktor lazım şimdi, ama ümid ediyorum elbirliğiyle çözacaz bu sorunu inşallah, eminimki bir sürü arkadaşım aynı dertten muzdarip, hatta bir kaç kere paraya kıyıp yenisiyile değiştirenler bile olmuş ama gene aynı duruma geliyomuş, bu yüzden bu konuya daha ekonomik ve daha uzun süreli bir çözüm bulmamız lazım..
hadi arkadaşlar kim ne biliyorsa kulağına ne gelirse burdan paylaşsın bizimle...konuyla ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...

o dediğiniz tıkırtı debriyaja basmadan da geliyor ustalar bilyadan gelir dedi.
önden gelen sesle ilgili kutuyu tamir ettirdim mafsal değiştirdim rotlar z rotlar hepsi değişti ama ses hala var
bir arkadaşın tanıdığı bu ses yüzünden dava açmış ve kazanmış parasını geri almış.
neyse kolay gelsin

o dediğiniz tıkırtı debriyaja basmadan da geliyor ustalar bilyadan gelir dedi.
önden gelen sesle ilgili kutuyu tamir ettirdim mafsal değiştirdim rotlar z rotlar hepsi değişti ama ses hala var
bir arkadaşın tanıdığı bu ses yüzünden dava açmış ve kazanmış parasını geri almış.
neyse kolay gelsin

abi naptın sen yaa, nerdeyse arabayı komple yenilemişsin valla, şu mahkeme olayı ile uğraşan arkadaş kimdir acaba, bizi de bir örgütlese bizde emsal göstererek mahkeme olayına girsek diyorum..

benim 2004 corsamda da var aynı şikayet yetkili servis komple takım deişirse 2000 tl tutar dedi özel servis 1500 tl dedi, duruyo öle şimdi,bende konuyu canı gönülden takip ediyorum :) inşallah bi sonuç çıkar,ayrıca o sol taraftan çukurlarda lak luk ses te var bi ara baktırayım bakalım öle sıkmakla geçebilecek bişeymiymiş..net te bu soruna pek bi çözüm yok ama bildiim duyduğum bişey olursa bende yazarım..

evet arkadaşlardan gelişmeleri takip ediyoruz..

Geri