((önemli)) volant ve direksiyon kutusu tamiri

yok yok,vardı ilgilenen arkadaşlar sağolsunlar, siteden mustafa var ama şu an evlilik telaşı var arkadaşın o yüzden giremiyo pek sanırım, bir arkadaş daha vardı sanırım şu an hatırlayamadım..ama öncelikle bize bu volantı sabitleyebilecek bir usta lazım, böyle bir usta bulabilirsek hepimiz gider yaptırırız volantlarımızı, direksiyon kutusunun mafsalını sıktırmamızda gerekiyor bu arada tabiki..
şimdilik dediğiniz gibi beklemedeyiz, yapcak bi şey yok...

yok yok,vardı ilgilenen arkadaşlar sağolsunlar, siteden mustafa var ama şu an evlilik telaşı var arkadaşın o yüzden giremiyo pek sanırım, bir arkadaş daha vardı sanırım şu an hatırlayamadım..ama öncelikle bize bu volantı sabitleyebilecek bir usta lazım, böyle bir usta bulabilirsek hepimiz gider yaptırırız volantlarımızı, direksiyon kutusunun mafsalını sıktırmamızda gerekiyor bu arada tabiki..
şimdilik dediğiniz gibi beklemedeyiz, yapcak bi şey yok...
ben yaptım, ama orjinal gibi olmuyor ama size şunu tavsiye ederim sabit volantlar var debriyaj seti dahil 1000.00 tl civarı volant sabit olduğu için yani orjinalden sabitt ömür boyu sorun çıkarmaz bunu düşünün bence

beyler sizlere ilettiğim gibi şuanda balatamın bitmesini bekliyorum volantı sökmem için he eğer isteyen varsa hallederiz

gm marka volant 570tl,baskı balata 250 tl bide bilyası filan derken malzeme 1000 tl işçilikte olsa 150 :) mustafa kardeşim 1200 tl nin altında olurmu senin konuştugun serviste ben bursadayım yakınım gelirim vala :) ''BİZE ÖZEL PARÇA FİYATLARINDAN %30 İSKONTO YAPIYORLAR VE İŞÇİLİKTEN %50 İNDİRİYORLAR'' demişsin , ozaman 775 tl ye hallolur bu iş :) ne güzel :)

Tamir edilse bile iyi verim alamazsın yine bi sorun cıkartır ileride benım eskı aracımın dırkosyon kutusu arızalıydı dırkosyndan sesler gelıordu tkır tıkır oynuyordu usta 2bin liranın ustunde bi fiyat verdi yenisi için yada 500lira tamir parası ancak tamir riskli dedi ve ertesi gün aracı sattık.

Geri