Opel Astra h 1.3 Cdti oto üfleme

Halil.K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba herkese aracım 2011 model astra h klima panelinde oto üfleme diye bir şey var klima acık olsun kapalı olsun ordan hava geliyor seçeneklerde çok normal ve az üfleme var birinden birini seçiyorsun bunu tamamen nereden kapatabiliriz bilgisi olan var mı ? ben hiç üflemesin istiyorum. birde bu araçdan olanlar şuan ki yakıt tüketimlerini yazabilir mi ? şehir içi şehir dışı araç otomatik

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Merhaba;

2010 model 1.3 cdtı otomatik kullanıyorum, şehir dışı ortalama tüketimi 3.8 lt olarak gösteriyor şehir içi ise 5.2 lt yi buluyor geçen yıl 1300 km uzun yola gittim 1 tam depo ve yarım depodan biraz az tüketim oldu ortalama 30 kuruş yakıyor uzun yolda oto üfleme ise üst panelde A harfi var ise onu normal üflemeye almalısınız klima panelinde ortadaki çevirmeli düğmeye basıp çıkan menüde oto üflemedeki işareti kaldırırsanız sorun düzelir.

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba herkese aracım 2011 model astra h klima panelinde oto üfleme diye bir şey var klima acık olsun kapalı olsun ordan hava geliyor seçeneklerde çok normal ve az üfleme var birinden birini seçiyorsun bunu tamamen nereden kapatabiliriz bilgisi olan var mı ? ben hiç üflemesin istiyorum. birde bu araçdan olanlar şuan ki yakıt tüketimlerini yazabilir mi ? şehir içi şehir dışı araç otomatik

Merhaba, oto üfleme seçeneğinde x vardır. üzerine klimanın yuvarlak tuşuyla basın o seçenek kalkmış olur. benim yakıtım yazın şehir içinde ortalama 5.6, kışın 6.5 . Uzun yol henüz yapamadım.

Halil.K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, oto üfleme seçeneğinde x vardır. üzerine klimanın yuvarlak tuşuyla basın o seçenek kalkmış olur. benim yakıtım yazın şehir içinde ortalama 5.6, kışın 6.5 . Uzun yol henüz yapamadım.

x işareti sadece klima açma kısmında var oto üfleme onun altında ve işaret yok seçim yaptığım zaman yanla menü çıkıyor çok az ve normal diye kapatma diye bir şey yok

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Olması lazım, klima panelindeki ortadaki büyük çevirme düğmesi ile açtığınızda açılan menüde göreceksiniz.

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

Yasin Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AC işaretinden mi bahsediyorsunuz?

Ben de baktım konuyu görünce bugün. Oto. üflemeyi kapatamadım en düşükte bile bazen rahatsız edebiliyor. Özellikle menfezler orta konumdaysa bütün hava üstünüze geliyor. Eğer kapatılmıyorsa havayı 3 yöne vererek etkisi azaltılabilir. Umarım kapatılıyordur

Halil.K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de baktım konuyu görünce bugün. Oto. üflemeyi kapatamadım en düşükte bile bazen rahatsız edebiliyor. Özellikle menfezler orta konumdaysa bütün hava üstünüze geliyor. Eğer kapatılmıyorsa havayı 3 yöne vererek etkisi azaltılabilir. Umarım kapatılıyordur

Kapatmaya dair bir şey bulamadım ben sadece çok az ve normal seçme yerleri var