Opel Astra Hantal !

1258cc araç 1.3lt değil yanlış olmasın :)

Almanya'dan bildiğim biri, kendisi opel'in yazılım geliştirme kısmında çalışıyor. Türk değil bu arada.. Tr 'ye gelip 1.3 cdti astra ları görünce ağzı açık kalmıştı :D bizim orda böyle bi araç yok diye.. :D :D

1258cc araç 1.3lt değil yanlış olmasın :)

Almanya'dan bildiğim biri, kendisi opel'in yazılım geliştirme kısmında çalışıyor. Türk değil bu arada.. Tr 'ye gelip 1.3 cdti astra ları görünce ağzı açık kalmıştı :D bizim orda böyle bi araç yok diye.. :D :D

yanlisin olmasin veya o yazillimcinin ??? belki yazilimdan disari cikip bakmaya zamani olmamistir garibimin :p

Tabi İllaki Boş Yolda 1.6 Geçer Ama Madem Kıyaslama Yapıyoruz 1.5 Motorlu Accent le Gecerim Ben Astrayı ?

Daha Astramı Geçen Olmadıgı İcin No Problemo Adamına Denk Gelmemişim Demekki

Akşam akşam bu konuyu okumak benim stres atmamı sağlıyor :):)

Çok iddalıysan.roll gecelerinde senide görmek isteriz.
Bana özel msj atman yeterli.Bu gece çıkabilirim diye.

Demekki altınıza 1.6 115 astra versek C20XE GSI'larla yürüyceksiniz.

Demiştim bu konu yarışa gidiyor diye..Bi yetkili gelip konuyu kilitlese haklıdır..

herkese kendi aracı en iyisi, en hızlısı gibi gelir, karganın yavrusunu şahin sanması gibi:) farklı tip ve güçteki arabalara bindikçe bu işin sonunun olmadığı anlaşılacaktır. Dolayısıyla, "yarışmış, ben geçerim sen geçemezsin" söylemlerini gençlik hevesine veriyorum:) Burda asıl sorun şu; Astra elbette çok güzel, kaliteli ve 1.3 cdti motoru ekonomik amma rakipleriyle kıyaslandığında da kendi başına da yetersiz. Neden focus tdci, megane dci ... gibi birçok araçta hantallık lafını hiç duymamışken, astra için duyuyoruz.Demek ki var yanlış birşeyler...

Son düzenleme:
kım uretıyor bızım aracları yahu.benım arac almanya dogumlu halbukı.kımın cocugu bu astraa 1.3 (1258cc:))

motor sase noya göre sirasi ile WOLOAHL4892...........

ilk üc WOL= adam opel ag
sonraki O özel üretim degil anlaminda
sonraki A astra
sonraki H astra modeli ,L de limuzin anlaminda
48 ise HB ,sonraki diyelim 9 oda 2009 modell,
sonraki 2 de almanya bocum eger diger rakamlar yaziyorsa onlarda bu altdaki ülkeler:
1-Almanya rüsselsheim
2-almanya bocum
3 portekiz
4- ispanya
5-belcika
6-almanya eisennah
7 luton ingiltere
8-finnland
P polonya

1.3 motora göre astralar gayet güzel gidiyo hyundai ile kıyaslarsan 1.5 dizel hafif ve ölüm makinası ben 1.6 astram ile accente getz e kafa tutamıyorum 2000 cc araçtan inip 1.3 e bindiysen hantallığı normal adı üstünde 1.3 cc :D

Geri