Opel Astra Hantal !

bende aracımı seviyorum ama 220yi düz yolda görmüyor arkadaş... görüyorsa cidden benim araçta mı bir sorun var? bolu-istanbul arası düzlükte 180hep yada çok az geçiyor... eğer biraz eğim olursa 200ü buluyor.. ankaradan bolu arası dik yokuşlar var orda görmüştüm 220yi bi kere:D:D

bi kere focusun motoru iyi olabilir sonucta 1.6 110hp bu tartışılmaz ama bence focus kütük gibi bir araba.. yüksek hızlarda hiç güven vermiyor sanki uçacakmış gibi bir hissiyata kapılıyor insan:D ha konforuna birşey diyemem ne yalan söyliyim koltukları falan bizim astralardan falan rahat ama sürüş keyfi bence az:rolleyes:

bende accentte var 2010 crdı yok kardeşim bmw ile kafa kafaya gider opel honda vw peşine gelemez ta ki viraja kadar :D ayriyette frene basarsın 100 mt de durursun sen opell ben hyndai ile bastımmı 600 mt fln giderim heralde :)

öyle ama accent seri 3.viteste pati çekiyo :D it gibi gidiyoda durmuyor :)
Astram İcin Yapılan Yorumlardan Sonra Mehmet Abiye Gitmek Şart Oldu Bi Chip tuning Yaptırıyım :)

accentt ve getzin serı olması cok normal kus gibi arabalar opel vw ve hyundaıye aynı motoru koy hyundai daha seri olacagı bellı cunku hafif araba

amma büyümüş bu mevzu. evet araba hantal 180 i de geçmiyo iğrenç bi araba işte.. illa laf söylenecek şu astraya. adamlar 1.3 turbo dizel motor yapmışlar söylemediğinizi bırakmadınız daha iyisini yapan varsa opele mail atın ilham alsınlar

amma büyümüş bu mevzu. evet araba hantal 180 i de geçmiyo iğrenç bi araba işte.. illa laf söylenecek şu astraya. adamlar 1.3 turbo dizel motor yapmışlar söylemediğinizi bırakmadınız daha iyisini yapan varsa opele mail atın ilham alsınlar

+1905.... ayrıca easytroniklere bi tavsiyem var... sıkışık trafikte kar moduna alın direk 2.vitesten ayarlıyo 1e geçmio böylecede sarsmıyor:rolleyes:

Geri