Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kesinlikle michelin tavsiye etmem ....... bende önlere privicy öle bişi taktım ilk virajda önden savurdu çünkü yumuşak...er 300 ün ses yapmasının nedeni kalın kaucuk olması ve zannedersem piyasada jant korumalı adı altında sert olan cinsleri var onların üretimi bitmiş diyolar....eğer bulursan orjinal lastkten vazgeçme derim bunlara ilave suda yol tutuşu çok iyi istanbul gibi bir yerde kardan ziyade su var ondan orjinalden vazgeçme derim ben er 300 takıcam şimdi ;)
pekı benım ön lastıkler bıtmıs ama arkalar orta hallı 83 bın km yapmıs,
sadece öne 2 tane yenımı alıyım 4 lastık de degıstırıyımmı . bırı eskı bırı yenı kullanmayım dıyorum yada yerlerını mı değiştırsem karar veremedım

Buluşun buluşun :D Gaziantep'te de ufak mini bir buluşma yapıp 2 astra h 1.3cdtı kullanıcısını foruma kazandırıcam inşallah...

Senem Hanım aracınız 1.6 tüp taktırdınız zannedersem,hangi kit diye sormucam da acaba lpg tüketim değerleriniz nasıl bende haftasonu Brc marka kiti taktırıcam aracıma da lpg de ne kadar tasarruf sağlıyor onu merak ettim.Şimdiden teşekkürler...

senem hanım değilim ama bizim büyüklerde 1.6 twnprt var h kasa %40 civarı yada şöyle diyim dizel araç oranlarında yakıyor en az...

pekı benım ön lastıkler bıtmıs ama arkalar orta hallı 83 bın km yapmıs,
sadece öne 2 tane yenımı alıyım 4 lastık de degıstırıyımmı . bırı eskı bırı yenı kullanmayım dıyorum yada yerlerını mı değiştırsem karar veremedım

walla eğer maddiyat imkan veriyosa 4 lastik derim ama ön 2 lastik te olur yani.ama üzerinden çıkan lastiğin aynısının takılması tavsiyemdir... mühendisler ona göre hesaplıyor çünkü.

Hakan Bey valla yazınızı okuyunca çok mutlu oldum :D O zaman şimdi sorabilirim acaba kitleri ne yakınlarınzın araçlarında?Brc taktırmayı düşünüyorum ama az tuzlu lovata dan da mutlu kullanıcılar var da kararsız kalıyorum.

walla eğer maddiyat imkan veriyosa 4 lastik derim ama ön 2 lastik te olur yani.ama üzerinden çıkan lastiğin aynısının takılması tavsiyemdir... mühendisler ona göre hesaplıyor çünkü.
lastik parasını ayarlamıstım değiştirecektim forum sıtelerınde önü arkaya takmak gıbı yorumları okuyunca aklım karıştı bende hafta sonu 4 tane yenı lastık takıyım bari.

Hakan Bey valla yazınızı okuyunca çok mutlu oldum :D O zaman şimdi sorabilirim acaba kitleri ne yakınlarınzın araçlarında?Brc taktırmayı düşünüyorum ama az tuzlu lovata dan da mutlu kullanıcılar var da kararsız kalıyorum.

walla dostum reklam yapmak olmasın ama atiker takıldı çok ta memnunlar... şöyle diyim 2.0 gtc var tüplü :kop: ona da atiker takıldı o bile benim dizelden az yakmaya çalışıyor :)

lastik parasını ayarlamıstım değiştirecektim forum sıtelerınde önü arkaya takmak gıbı yorumları okuyunca aklım karıştı bende hafta sonu 4 tane yenı lastık takıyım bari.

abicim hiç girme o işe.eğer maddiyat izin veriyorsa.al 4 lastik bak keyfine.ama dediğim gibi aynısından takacaksan bizzat lastikçiden sert yanaklı er300 ler var sizin arabanızda da ondan olması lazım onlardan isteyin.farkını anlayacaksınızdır elbet.hatta sorabilirsiniz lastikçiye.

abicim hiç girme o işe.eğer maddiyat izin veriyorsa.al 4 lastik bak keyfine.ama dediğim gibi aynısından takacaksan bizzat lastikçiden sert yanaklı er300 ler var sizin arabanızda da ondan olması lazım onlardan isteyin.farkını anlayacaksınızdır elbet.hatta sorabilirsiniz lastikçiye.
teşekkürler iyi akşamlar

walla dostum reklam yapmak olmasın ama atiker takıldı çok ta memnunlar... şöyle diyim 2.0 gtc var tüplü :kop: ona da atiker takıldı o bile benim dizelden az yakmaya çalışıyor :)

Çok teşekkürler.Rahat bir uyku çekebilirim o zaman bu gece.1.6 aldık herkes aman binemedikten sonra alsan ne olur tarzı konuşuyordu ama tüple baya iyi olucak zannedersem.İyi akşamlar bütün garaja bu akşamlık bu kadar. :D

Sayın garaj üyeleri uyku tutmadı bende hem bir arkadaşı ziyaret edeyim hemde aracı düzlüklerde şöyle bir keyfini çıkartayım diye çıktım yola ki çıkmaz olaydım yol bilgisayarında anlık tüketimde debriyaja basınca çıkan değer şöyle 9999 ya da 7777 şeklinde oldu.Bu yazılımsal bir hatamıdır yoksa başka şeylerin işaretimidir?Şimdi hiç uyuyamam iyice uykum kaçtı valla :(

Geri