Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan oonderk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dikkatimi çekti arabaya oturuyorsun hareket edeceksin a oda ne camlar cok kirli sunu bi sileceklerle yıkatayım diyorsun,önçe silecek kolunu çekip camı ıslatıp yıkamasını beklerken silecekler önce çalışıp o tozlu ve kirli camın üzerinde bir sefer gitdikden sonra cama su atıyor.

bencede en hoşuma gitmeyen yanı bu yanımda bir şişe su bulunduruyorum önce suyu döküp sonra çalıştırıyorum

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim bede 98 astar var koltuk gıcırtısını geçtim. Birde içi çok dar geliyo bana belki de bundan önceki arabam tempra idi ve geniş idi o yüzden mi bilmiyorum. Ayrıca bu iç lambayı çizemedim sadece kapı açılınca yanıyo normal kapı açılmadan da yanıyo mu bilmiyorum ve çözemedim. Akşamları bazan lazım oluyo bilen varsa anlatırsa sevinirim. LAMBALARI ( PARK VE FARLAR) ACTIĞIN DÜĞMEYİ KENDİNE DOĞRU CEK VEDE ARKA CAM RESİSTANSI İÇİMCE KALORİFER DÜĞMESİNİ ÇEKMEK LAZIM

kornası
anam o nası bi kornadır öle yaaa...
road runner ın biib biibi gibi....

tavsiye...

kelebeklerinizi temizletin çok farkediyor, ve sağlam benzin kullanın. çok yakıyor başka alayım demeyin. Arabanın gidişi yürüyeni bile farklı geliyor. ;)

vectra c lerde
1.arka koltuklar bölgesinde aydınlatma bulunmaması... (akşam olsugunda arka koltuga binen olursa kendi geliştirdiğim bir sistemle aydınlatıyorum)
2.güneşlikteki aynada aydınlatma bulunmaması..

:eek: benim arabada arkada 3 adet aydınlatma var 2 güneşliğimdede makyaj lambaları var ! o ses konusunuda anlamadım nerden geliyo yawf acaba benimki 2007 die mi makyajlı kasa ya bazılarıda klima sistemi zor demiş aksine auto dümesine basınca iklim kontrollü otomatiğe geçiyo ve ben hiç ellemden çok süper bi soğutma ve ısıtma sağlıyo tek kötü yanı tavandaki güneş gözlüğü kabının çok önde olması ve koltuk ısıtmalarının geç çalışmasıokadar ! ben gayaet memnunum arabamdan :)

bende koltuk başlığı değilki küllük tıkırtı yapıyor vede opelin sert oluşunu beğenmedim volkswagenden sonra...

fanı nın çok geç devreye girmesinden rahatsızım..100 derecede fan devreye giriyo ve bu özellikle sıkışık trafikte rahatsız edici bi durum..tamam radyatörüm sağlam ama göstergelerde ibrenin 100 göstermesi beni rahatsız ediyo..

benim araçta sürekli yer değiştiren bir ses var. artık gıcırtı mı desem tıkırtı mı desem:) kullanırken sağ taraftan geliyor kapı veya koltuktan. sağda otururken ise soldan geliyor aynı şekilde. deli olacam:(

Geri